Geheel appartement
Vacation apartment Königssee, 1-4 persons, 104 sqm, 2 bedrooms, terrace with mountain view and garden
Dit appartement in Schönau am Königssee is voorzien van een terras
Fotogalerie voor Vacation apartment Königssee, 1-4 persons, 104 sqm, 2 bedrooms, terrace with mountain view and garden





Geheel appartement
2 slaapkamersMax. aantal: 497 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Ferienwohnung 1 Untersberg für 1-2 Personen
Ferienwohnung 1 Untersberg für 1-2 Personen
- Bubbelbad
- Keuken
- Wasmachine
- Buitenruimte
De prijs is € 104
inclusief belastingen en toeslagen
10 feb - 11 feb
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Accommodatie ook bekend onder de naam
DEU00000060014034658_DEU00000061317714902
Over deze buurt

Schönau am Königssee
In de buurt
Königssee13 min. wandelen - 1.1 km
Nationaal Park Berchtesgaden19 min. wandelen - 1.6 km- Jennerbahn6 min. wandelen - 0.6 km
- Seealm-Ring9 min. wandelen - 0.8 km
- Rennbob-Taxi17 min. wandelen - 1.5 km
Lokaal vervoer
- Centraal Station Berchtesgaden - 5 min. rijden
- Salzburg (SZG-W.A. Mozart) - 39 min. rijden
Restaurants
- Gasthof Bodner6 min. rijden
- Burger King5 min. rijden
- Schwabenwirt5 min. rijden
- Pizzaria Lago7 min. wandelen
- Biergarten am Königssee14 min. wandelen






