Gehele woning

Comfort "Am Spreewaldfliess"

Fotogalerie voor Comfort "Am Spreewaldfliess"

Een badkamer met douchecabine, toilet, wastafel en een handdoekrek met handdoeken.
Untagged
Een moderne woonruimte met een eethoek, een keuken en een trap.
Een gazon met twee zwarte ligstoelen en een gebouw met een rood dak op de achtergrond.
Een keuken met houten kastjes, een oven van roestvrij staal en een koffiezetapparaat op het aanrecht.

Gehele woning

60 m²

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Droogkast
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Buitenruimte
  • Parking beschikbaar

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Comfort "Am Spreewaldfliess"

  • Het vakantieappartement is geclassificeerd als een 4-sterren DTV-accommodatie en ligt direct aan het water. Alle appartementen hebben een terras of balkon met zitgelegenheid.

    Een ideale uitvalsbasis voor activiteiten. Wifi en parkeergelegenheid zijn beschikbaar.

    "Nieuw" Alle appartementen zijn nu voorzien van airconditioning!

    De moderne en comfortabele inrichting, inclusief een woonkamer, twee slaapkamers en een badkamer met douche/toilet, garandeert een heerlijk verblijf.
    Indeling:

    Deze kosten zijn verplicht en ter plaatse te betalen. Ze zijn niet in de huurprijs inbegrepen.:
    Eindschoonmaak; U moet het zelf (goed) doen
    Huisdieren; Niet toegestaan
    Bedlinnen; Available for Rent

    Optionele diensten die je ter plaatse kunt regelen:
    Badhanddoeken; Available for Rent
    Wifi; Included

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in de woning: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Parkeerplekken ter plaatse

Keuken

  • Afwasmachine
  • Broodrooster
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookplaat
  • Oven

Slaapkamers

  • 2 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • Douche

Entertainment

  • Smart-tv met kabel-/satellietzenders

Buiten

  • Barbecue
  • Patio

Wasvoorzieningen

  • Droogkast

Comfort

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Strijkijzer/strijkplank

Uitgelichte locatiekenmerken

  • Dicht bij een outletcentrum

Dingen om te doen

  • Boot
  • Fietsen
  • Motorbootverhuur in de buurt
  • Vismogelijkheid in de buurt

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Fietsen
  • Unitgrootte: 60 vierkante meter

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf middernacht
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor middernacht

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

Events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten en evenementen ter plaatse zijn toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt in Schlepzig. Bezoek culturele hoogtepunten Freilandmuseum Lehde en Spreewald-Museum Lübbenau. Daarnaast kun je ook een bezoekje brengen aan enkele van de lokale attracties, zoals Tropical Islands Resort en Hügel Labyrinth. Beleef waterpret met activiteiten zoals motorbootvaren en vissen. Bekijk onze reisgids voor Schlepzig
Meer vakantiehuizen in Schlepzig
Kaart
Schlepzig

In de buurt

  • Een groot, koepelvormig gebouw met een parkeerterrein ervoor.
    Tropical Islands Resort
    17 min. rijden - 13.8 km
  • Een rustige rivier met een boot afgemeerd nabij een park met bomen en een gebouw met een rood dak.
    Scharmützelsee
    32 min. rijden - 36.0 km
  • Dahme-Heideseen Natuurpark
    20 min. wandelen - 1.7 km
  • Spreewald-Therme
    40 min. rijden - 50.2 km
  • Saarow Therme
    48 min. rijden - 51.0 km

Lokaal vervoer

  • Station Schönwalde (Spreewald) - 12 min. rijden
  • Berlijn (BER-Brandenburg) - 47 min. rijden

Restaurants

  • Spree Pizza
    13 min. rijden
  • Eis-Café Seidel
    11 min. rijden
  • Gurken Paule
    12 min. rijden
  • Kebaphaus
    13 min. rijden
  • Gasthaus Strandcafé
    13 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Comfort "Am Spreewaldfliess"?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Comfort "Am Spreewaldfliess" inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf middernacht.

Tot hoe laat kan ik bij Comfort "Am Spreewaldfliess" uitchecken?

Je dient om uiterlijk middernacht uit te checken.

Waar staat Comfort "Am Spreewaldfliess"?

Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in Schlepzig ligt op 1,2 km van Dahme-Heideseen Natuurpark en op 15 km afstand van Tropical Islands Resort en Hügel Labyrinth. Ook Spree-Lagune Lübben en Dorfstrand liggen op 20 km afstand.