8/10 – Goed
Lucie
Agréable




























Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Ja, deze accommodatie heeft een seizoensgebonden buitenzwembad.
Vandaag, 7 dec. 2025, kost een verblijf bij La Quercia - BolognaRooms van één nacht voor twee volwassenen op 8 dec. 2025 min. € 58,36, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Ja, bij deze affittacamere zijn honden en katten met een maximumgewicht van 20 kg per huisdier toegestaan. Er geldt een toeslag van EUR 9.90 per accommodatie, per verblijf. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen. In de omgeving zijn ook gratis parkeermogelijkheden.
Inchecken kan vanaf: 14.30 uur; inchecken kan tot: 00.30 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Je dient om uiterlijk 10.30 uur uit te checken.
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 10 per persoon.
Deze accommodatie in een affittacamere ligt in een landelijke omgeving, op 3 km afstand van Borgo di Colle Ameno, Villa Griffone (landgoed) en Palazzo de'Rossi (paleis). Pad van de Goden ligt op 3 km. Station Pontecchio Marconi ligt op 24 minuten wandelen.
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster

