Holiday Inn Express Sarnia - Point Edward by IHG ligt vlak bij de luchthaven en vlak bij het strand in Point Edward. Bezoek Blue Water Bridge, een opmerkelijke bezienswaardigheid, of trek de natuur in bij Canatara Beach and Park en Huronmeer. Ook Lambton Mall en Lambton College zijn zeker een bezoekje waard.Ontdek wat het gebied allemaal te bieden heeft, zoals wijntours. Bekijk onze reisgids voor Point Edward
1460 Venetian Blvd, Sarnia, ON, N7T 7W6
In de buurt
Centennial Park Paths Trailhead
16 min. wandelen - 1.4 km
Canatara Beach and Park
1 min. rijden - 1.1 km
Ontario Court of Justice
1 min. rijden - 1.5 km
Bluewater Health
2 min. rijden - 2.2 km
Point Edward Waterfront Park Pathways Trailhead
2 min. rijden - 2.2 km
Lokaal vervoer
Sarnia Station - 10 min. rijden
Sarnia, Ontario (YZR-Chris Hadfield) - 16 min. rijden
Restaurants
Tim Hortons
8 min. wandelen
McDonald's
18 min. wandelen
7-Eleven
18 min. wandelen
Sodam Korean Restaurant
2 min. rijden
Harvey's
19 min. wandelen
Over deze accommodatie
Holiday Inn Express Sarnia - Point Edward by IHG
Hotel vlak bij Canatara Beach and Park
Holiday Inn Express Sarnia - Point Edward by IHG bevindt zich dicht bij Bluewater Health en Blue Water Bridge en biedt gratis ontbijt voor onderweg, een wasserij en een 24-uurs fitnesscentrum. Gasten blijven online dankzij gratis wifi in de kamer en genieten ook van een 24-uurs businesscentrum.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
Een binnenzwembad met ligstoelen
Gratis parkeerplaatsen
Een automaat, een feestzaal en een kluis bij de receptie
Rookvrije accommodatie, bagageopslagruimte en een lift
Beoordelingen van gasten laten hoge cijfers zien voor het ontbijt en het behulpzame personeel
Kamervoorzieningen
De 115 kamers bieden leuke voordelen zoals laptopwerkplekken en airconditioning, bovenop faciliteiten zoals gratis wifi en kluisjes. Beoordelingen van gasten zijn zeer positief over de netheid van de kamers in deze accommodatie.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
Badkamers met badkuipen of douches en gratis toiletartikelen
(kleer)kasten, koffiezetapparaten/waterkokers en verwarming
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Gratis afhaalontbijt beschikbaar van 06.30 uur tot 09.30 uur op werkdagen en van 07.00 uur tot 10.00 uur in het weekend
Dingen om te doen
24-uurs sportschool
Binnenzwembad
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Gezinsvriendelijk
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Automaat
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Wasserij
Gastendiensten
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
24-uurs businesscentrum
Computerstation
Vergaderruimte
Buiten
Ligstoelen aan het zwembad
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Lift
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Meer
1 gebouw
6 etages
Feestruimte
Gebouwd in 2019
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Hypoallergeen beddengoed
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Bad of douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Lcd-tv van 55 inch
Eten en drinken
Koffiezetapparaat/waterkoker
Meer
Aangrenzende kamers beschikbaar
Airconditioning
Bureau
Gratis lokale gesprekken
Kluisje
Laptopvriendelijke werkplek
Strijkijzer/strijkplank
Telefoon
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na middernacht te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je CAD 20 per accommodatie, per dag
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
2 in totaal
Alleen bepaalde kamers. Huisdiervriendelijke kamers kunnen worden aangevraagd door de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging te contacteren.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er kunnen 2 kinderen van 18 jaar en jonger gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan CAD 15.00 per dag.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan CAD 15.00 per dag.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor huisdieren: CAD 20 per accommodatie, per dag
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Toeslag voor babybed: CAD 15.00 per dag
Toeslag voor extra bed: CAD 15.00 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
Contactloos betalen is mogelijk
Geluidsdichte kamers kunnen niet gegarandeerd worden.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector, een brandblusapparaat en een rookmelder
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het zwembad is toegankelijk van 07.00 uur tot 23.00 uur
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Deze accommodatie serveert geen alcoholische dranken.
Gasten jonger dan 18 jaar oud worden niet tot het zwembad en de fitnessfaciliteiten toegelaten.
Deze accommodatie verwelkomt gasten van elke seksuele geaardheid of geslachtsidentiteit (LHBTI+-vriendelijk)
Accommodatie ook bekend onder de naam
Holiday Inn Express Sarnia Point Edward
Holiday Inn Express Sarnia Point Edward by IHG
Holiday Inn Express Sarnia Point Edward an IHG Hotel
Holiday Inn Express Sarnia - Point Edward by IHG Hotel
Holiday Inn Express Sarnia - Point Edward by IHG Sarnia
Holiday Inn Express Sarnia - Point Edward by IHG Hotel Sarnia
Veelgestelde vragen
Beschikt Holiday Inn Express Sarnia - Point Edward by IHG over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een binnenzwembad. Het zwembad is van 07.00 uur tot 23.00 uur geopend.
Hoeveel kost een verblijf bij Holiday Inn Express Sarnia - Point Edward by IHG?
Vandaag, 12 apr. 2026, kost een verblijf bij Holiday Inn Express Sarnia - Point Edward by IHG van één nacht voor twee volwassenen op 19 apr. 2026 min. € 98, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Holiday Inn Express Sarnia - Point Edward by IHG?
Ja, bij dit hotel zijn huisdieren toegestaan (maximum 2 in totaal). Er geldt een toeslag van CAD 20 per accommodatie, per dag. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Holiday Inn Express Sarnia - Point Edward by IHG inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Holiday Inn Express Sarnia - Point Edward by IHG uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Holiday Inn Express Sarnia - Point Edward by IHG?
Dit hotel ligt vlak bij de luchthaven, op 3 km afstand van Canatara Beach and Park, Bluewater Health en Huronmeer. Ook Lambton Mall en Blue Water Bridge liggen op 10 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Holiday Inn Express Sarnia - Point Edward by IHG
9,6
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,6
Netheid
9,2
Voorzieningen
9,6
Personeel en service
9,6
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 609 van 779 beoordelingen
10 - Uitstekend
609
Gastenscore: 8 - Goed. 131 van 779 beoordelingen
8 - Goed
131
Gastenscore: 6 - Redelijk. 21 van 779 beoordelingen
6 - Redelijk
21
Gastenscore: 4 - Matig. 14 van 779 beoordelingen
4 - Matig
14
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 4 van 779 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
4
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Stephen, London
Reisde met partner
5 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Stephen
2 nachten verbleven in april 2026
2/10 – Ontzettend slecht
Brittany
Reisde met partner
25 mrt 2026
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
From the moment we arrived, the stay was unacceptable. We walked into the hotel only to be met with an extremely loud, relentless buzzing from the heater—impossible to ignore. We then discovered there was no elevator, which is completely unreasonable given that my husband had just been released from the hospital and should not have been climbing stairs.
Once we reached the room, the situation went from bad to appalling. The level of filth was beyond anything even remotely acceptable: thick layers of dust everywhere, what appeared to be dried bodily fluids on a chair, dark grime coating the front of the couch. The level of neglect that was genuinely nauseating. The condition of this room was not just disappointing—it was inexcusable.
Brittany
1 nacht verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Carrie
15 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Awesome breakfast, very accommodating and impressive lobby and staff! Great location to the Starlight Casino also! We had a wonderful time.
Carrie
1 nacht verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Donald
11 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
clean and great breakfast.
Donald
1 nacht verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Amanda
Reisde met huisdieren, Reisde met familie en kleine kinderen
9 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
staff is always very helpful & facilities are excellent
Amanda
1 nacht verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Elizabeth
1 mrt 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The staff there are great and the hotel is clean and quiet!
Elizabeth
2 nachten verbleven in februari 2026
8/10 – Goed
Amy, North Bay
26 feb 2026
Amy
2 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Blair
Reisde met familie en kleine kinderen
22 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Hotel is very clean, spacious rooms and friendly staff...full breakfast buffet was very good too!
Blair
1 nacht verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Jesus
13 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
excellent
Jesus
1 nacht verbleven in februari 2026
8/10 – Goed
Haley
13 feb 2026
Haley
1 nacht verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Pamela
9 feb 2026
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Yes
Pamela
1 nacht verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Donna
8 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Disappointed that pool was under construction, but they arranged for us to use pool next door, so that was great! Good accommodations etc
Donna
2 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
CARLO
Reisde met een groep, Zakenreiziger
8 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
EXCELLENT
CARLO
1 nacht verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Salvatore, BOLTON
7 feb 2026
Salvatore
1 nacht verbleven in januari 2026
6/10 – Redelijk
Angela
6 feb 2026
I have been waiting for almost two weeks to get my $50 back and the hotel keeps saying it’s coming not good business, I was happy with the hotel until this
Angela
2 nachten verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
karen
2 feb 2026
karen
1 nacht verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Alex
1 feb 2026
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Perfect.
Alex
2 nachten verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Darla, Macomb
Reisde met partner
25 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The staff is so welcome and friendly! The bed was very comfortable and the room was clean.
Darla
1 nacht verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Sherry
Reisde met partner
17 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nice little hotel.
Sherry
1 nacht verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Radin
16 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Good
Radin
1 nacht verbleven in januari 2026
8/10 – Goed
Jeff
15 jan 2026
Jeff
1 nacht verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Kevin
13 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Staff very courteous room clean
Kevin
1 nacht verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
rachel
8 jan 2026
rachel
2 nachten verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Dayle
8 jan 2026
.
Dayle
1 nacht verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Kim
Reisde met familie
4 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten