Chic studio with WiFi and AC in phenomenal Playa Hermosa
Hacienda Hermosa consists of 7 villas on the property surrounding a central swimming pool. The Conchal Villa is a studio bedroom at the entrance to the property. It consists of an AC'd open room, a queen bed, a wardrobe, and a TV. The large bathroom has a walk-in shower with hot water. The kitchenette has a refrigerator, 2-burner cooktop, microwave, coffee maker, toaster and sink. There is also a barbecue on the property. The covered patio in front has a table and chairs. Perfect for a single or a couple. Enjoy your time in Playa Hermosa at our cozy studio.
dit appartement ligt bij de zee in Sardinal. Verken de plaatselijke natuur bij Coco Beach en Playa Hermosa. Rocio's Kitchen en Ericka's Fruit Stand zijn ook een bezoek waard. Kies voor waterpret zoals jetskiën of kajakken of beleef avonturen zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes en mountainbiken. Bekijk onze reisgids voor Playa Hermosa
Liberia (LIR-Internationale luchthaven Daniel Oduber) - 32 min. rijden
Restaurants
L'Buffet
3 min. rijden
Tico Tica
8 min. rijden
Bar El Ancla
8 min. rijden
La Finca
7 min. rijden
Java Coffee Co.
7 min. rijden
Veelgestelde vragen
Beschikt Chic studio with WiFi and AC in phenomenal Playa Hermosa over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij Chic studio with WiFi and AC in phenomenal Playa Hermosa?
Vandaag, 25 okt. 2026, kost een verblijf bij Chic studio with WiFi and AC in phenomenal Playa Hermosa van één nacht voor twee volwassenen op 26 okt. 2026 min. € 132, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Chic studio with WiFi and AC in phenomenal Playa Hermosa?
Ja, bij deze accommodatie zijn honden en katten met een gewicht van maximum 9 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal).
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Tot hoe laat kan ik bij Chic studio with WiFi and AC in phenomenal Playa Hermosa uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Chic studio with WiFi and AC in phenomenal Playa Hermosa?
Dit appartement ligt bij de zee, op 15 minuten wandelen van Rocio's Kitchen en Playa Hermosa. Coco Beach ligt op 4,2 km.