Gehele woning
Best of All It's Only 50 Meters to the Beach!!
Villa aan het strand met een infinitypool, dicht bij Playa Hermosa
Fotogalerie voor Best of All It's Only 50 Meters to the Beach!!





Beoordelingen
9,8 op 10 –
Uitzonderlijk
Gehele woning
3 slaapkamers1 badkamerMax. aantal: 6232 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Fabulous Spacious Villa Only Steps Away from the Beach!
Fabulous Spacious Villa Only Steps Away from the Beach!
- Uitzicht op zee
- Zwembad
- Keuken
- Wasmachine
9.2 van 10, Fantastisch, 35 beoordelingen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er wordt een auto aanbevolen om van en naar deze accommodatie te reizen.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Best All It's 50 Meters Beach Villa Playa Hermosa
Best All It's 50 Meters Beach Villa
Best All It's 50 Meters Beach Playa Hermosa
Best All It's 50 Meters Beach
Of It's Only 50 Meters To The
Best of All It's Only 50 Meters to the Beach!! Villa
Best of All It's Only 50 Meters to the Beach!! Playa Hermosa
Over deze buurt
Playa Hermosa, Guanacaste, Costa Rica








