dit appartement ligt in het stadscentrum en vlak bij een treinstation in Sarajevo. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Dierentuin van Sarajevo en Vrelo Bosne Park. Daarnaast kun je ook Oorlogskindermuseum en Svrzo-huis bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Olympisch Centrum ZOI '84 of Asim Ferhatovic Hase-stadion. Bekijk onze reisgids voor Sarajevo
Sagrdzije cikma 36, Sarajevo, Federacija Bosne i Hercegovine, 71000
In de buurt
Sebilj-fontein
8 min. wandelen - 0.7 km
Baščaršija-moskee
10 min. wandelen - 0.9 km
Stadhuis van Sarajevo
10 min. wandelen - 0.9 km
Gazi Husrev-Beg-moskee
10 min. wandelen - 0.9 km
Latijnse Brug
11 min. wandelen - 1.0 km
Lokaal vervoer
Station Podlugovi - 39 min. rijden
Sarajevo (SJJ-Internationale luchthaven Sarajevo) - 26 min. rijden
Restaurants
Slastičarna Saraj
9 min. wandelen
Morica Han
12 min. wandelen
Ministry of Ćejf
9 min. wandelen
Pekara Kovači kod Mahira
11 min. wandelen
Restoran Sofra
9 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Luxury Prime Apartments with Parking?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Luxury Prime Apartments with Parking?
Vandaag, 31 okt. 2026, kost een verblijf bij Luxury Prime Apartments with Parking van één nacht voor twee volwassenen op 8 nov. 2026 min. € 77, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Luxury Prime Apartments with Parking inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Luxury Prime Apartments with Parking uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Luxury Prime Apartments with Parking?
Dit appartement ligt in het centrum van Sarajevo, op 10 minuten wandelen van Svrzo-huis, Oorlogskindermuseum en Duivenplein. Ook Sebilj-fontein en Baščaršija-moskee liggen op 10 minuten wandelen.