Geheel appartement
IKminami6jo residence 501
Dit appartement met een kitchenette ligt op 5 minuten stappen van Winkelstraat Tanukikoji
Fotogalerie voor IKminami6jo residence 501





Geheel appartement
1 badkamerMax. aantal: 542 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Hotel Plus Hostel SAPPORO
Hotel Plus Hostel SAPPORO
- Gratis wifi
- Airconditioning
- Wasvoorzieningen
8.0 van 10, Zeer goed, 177 beoordelingen
Beleid
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
- Bij de accommodatie wordt mogelijk een stadsbelasting geïnd. De belasting bedraagt tussen JPY 100 en JPY 10.000 per persoon per nacht, afhankelijk van het kamertarief per nacht. Mogelijk zijn ook andere vrijstellingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie M010019891
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Ikminami6jo 501 Sapporo
IK minami6jo residence501
IKminami6jo residence 501 Sapporo
IKminami6jo residence 501 Apartment
IKminami6jo residence 501 Apartment Sapporo
Over deze buurt

2-5-24-501 Minami 6 Jonishi, Chuo Ward, Sapporo, Hokkaido, 064-0806
In de buurt
Winkelstraat Tanukikoji5 min. wandelen - 0.4 km
Nijo markt6 min. wandelen - 0.6 km
Nakajima-park8 min. wandelen - 0.7 km
Televisietoren van Sapporo11 min. wandelen - 1.0 km- Susukino Street1 min. wandelen - 0.1 km
Lokaal vervoer
- Metrostation Hosui Susukino - 1 min. wandelen
- Station Sapporo - 16 min. wandelen
- Sapporo (OKD-Okadama) - 29 min. rijden
Restaurants
- Girls 婆 Bar2 min. wandelen
- つぼ八 南五条店1 min. wandelen
- 居酒商 古典家1 min. wandelen
- ららつー1 min. wandelen
- Holiday1 min. wandelen








