Porcelana Albergaria ligt in Vila Maria, een wijk in São Tomé. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij São Nicolau Waterfall en Boca de Inferno. Daarnaast kun je ook Fort de Sao Sebastiao en Coffee Museum bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. Cloçon Téla Chocolate Factory en Bom Sucesso Botanical Garden zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor São Tomé
Ponte Tavares - Fruta fruta, São Tomé, Água Grande
In de buurt
Cloçon Téla Chocolate Factory
7 min. wandelen - 0.6 km
Estadio Nacional 12 de Julho
11 min. wandelen - 0.9 km
Palácio dos Congressos
13 min. wandelen - 1.2 km
Kathedraal van São Tomé
15 min. wandelen - 1.3 km
Fort de Sao Sebastiao
3 min. rijden - 2.4 km
Lokaal vervoer
Internationale luchthaven São Tomé (TMS), São Tomé, São Tomé en Principe - 25 min. rijden
Restaurants
Xico's Café
13 min. wandelen
Papa Figo
13 min. wandelen
XPTO
16 min. wandelen
O Pirata
19 min. wandelen
SPA Ossobô
16 min. wandelen
Over deze accommodatie
Porcelana Albergaria
Hotel in Vila Maria
Porcelana Albergaria biedt onder andere een restaurant.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Belangrijke informatie
Algemene info
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Veelgestelde vragen
Waar staat Porcelana Albergaria?
Dit hotel ligt in Vila Maria, op 15 minuten wandelen van Estadio Nacional 12 de Julho, Kathedraal van São Tomé en Cloçon Téla Chocolate Factory. Ook Palácio dos Congressos en Fort de Sao Sebastiao liggen op 3 km afstand.