Geheel appartement
Apartment in the center El Refugio 3016
Dit appartement in Santona is voorzien van een keuken en een balkon
Fotogalerie voor Apartment in the center El Refugio 3016





Beoordelingen
9,2 op 10 –
Fantastisch
Geheel appartement
2 slaapkamers1 badkamer65 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Vistas increíbles en Laredo
Vistas increíbles en Laredo
- Keuken
- Huisdiervriendelijk
- Uitzicht op de bergen
- Microgolfoven
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie G106775, ESFCTU00003900800037509000000000000000000000G-1067756
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
405503
Over deze buurt

Santoña, Cantabria
In de buurt
Strand van Laredo13 min. wandelen - 1.2 km- Strand van Santona3 min. wandelen - 0.3 km
- Almirante Luis Carrero Blanco6 min. wandelen - 0.6 km
- Parque Natural Marismas de Santoña, Victoria y Joyel2 min. rijden - 1.8 km
- Playa de Berria5 min. rijden - 3.6 km
Lokaal vervoer
- Santander (YJL-Treinstation Santander) - 34 min. rijden
- Santander (SDR) - 39 min. rijden
Restaurants
- Kai~Zen Garden3 min. wandelen
- La Mutua4 min. wandelen
- El Buciero3 min. wandelen
- El rey mago1 min. wandelen
- Cafetería La Cañuta4 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Apartment in the center El Refugio 3016
Beoordelingen
9,2




