Gehele woning
Villa Vista Gomera - Three Bedroom Villa, Sleeps 6
Villa voor families in Santiago del Teide
Fotogalerie voor Villa Vista Gomera - Three Bedroom Villa, Sleeps 6





Beoordelingen
10 op 10 –
Uitzonderlijk
Gehele woning
3 slaapkamers4 badkamersMax. aantal: 6
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Villa Leonardo Dos by Villa Plus
Villa Leonardo Dos by Villa Plus
- Zwembad
- Keuken
- Wasmachine
- Airconditioning
10.0 van 10, Uitzonderlijk, 1 beoordeling
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie ESFCTU00003800200041940300000000000000A-38-4-00079043, VVA-38-4-0007904
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van GBP 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
3701072
Over deze buurt

Puerto Santiago
In de buurt
Stranden van Tenerife12 min. wandelen - 1.0 km- Playa de la Arena3 min. wandelen - 0.3 km
- Strand van Los Gigantes5 min. rijden - 2.3 km
- Piscina Publica Oasis5 min. rijden - 2.3 km
- Los Gigantes Marina6 min. rijden - 2.7 km
Lokaal vervoer
- Tenerife (TFS-Tenerife South) - 39 min. rijden
Restaurants
- Douce France8 min. wandelen
- Black Sand7 min. wandelen
- Restaurant Teide9 min. wandelen
- Lava Restaurant11 min. wandelen
- Poolbar hotel los gigantes l7 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Villa Vista Gomera - Three Bedroom Villa, Sleeps 6
Beoordelingen
10








