Geheel appartement

Charming Balcony Apartment by Wonderful Italy

Fotogalerie voor Charming Balcony Apartment by Wonderful Italy

Exterieur
Eenvoudig appartement, balkon | Een strijkplank/strijkijzer, gratis wifi
Eenvoudig appartement, balkon | Balkon
Eenvoudig appartement, balkon | Woonkamer | Een 30-cm televisie met satellietzenders
Details aan de binnenkant

Geheel appartement

Max. aantal: 6110 m²

Populaire voorzieningen

  • Wasmachine
  • Gratis wifi

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Charming Balcony Apartment by Wonderful Italy

Dit rookvrije appartement beschikt over gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes. Dit appartement biedt gratis wifi, een wasmachine, en een televisie met satellietzenders. Je vindt er tevens gratis flessenwater en een strijkplank/strijkijzer.
Elke kamer in dit appartement is voorzien van gratis flessenwater en een strijkplank/strijkijzer. Elke kamer heeft een televisie met satellietzenders. Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi (snelheid: 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximum 6 toestellen)).

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Tot de parkeeropties ter plaatse behoort een carport

Entertainment

  • Tv van 30 cm met satellietzenders

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Lift (100 centimeter brede deur)
  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Gratis mineraalwater
  • Strijkijzer/strijkplank

Veiligheidsvoorzieningen

  • Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
  • Brandblusser

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor late check-in tussen 20.00 uur en 01.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.
Contacteer de accommodatie minstens 72 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 20.00 uur te arriveren. 
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Opgewacht door de eigenaar

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Roken

Smoking is not permitted

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • De stad heft de volgende belasting: EUR 4.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 10 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 15 jaar oud.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Toeslag voor late check-in tussen 20.00 uur en 01.00 uur

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Registratienummer van de accommodatie IT010054B4GQ4V7DPN
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Over deze buurt

dit appartement ligt in Santa Margherita Ligure. Bezoek culturele hoogtepunten Museo Attilio & Cleofe Gaffoglio en Villa Tigullio. Daarnaast kun je ook enkele van de bezienswaardigheden in de buurt verkennen, zoals Kasteel Santa Margherita Ligure en Villa Durazzo. Scoglio dei Mille en Sestri Levante Bowling zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Santa Margherita Ligure
Meer appartementen in Santa Margherita Ligure
Kaart
Via Madonnetta 15, Santa Margherita Ligure, GE, 16038

In de buurt

  • Bau Bau Beach
    Bau Bau Beach
    9 min. wandelen - 0.8 km
  • Villa Durazzo
    Villa Durazzo
    10 min. wandelen - 0.8 km
  • Kasteel Santa Margherita Ligure
    Kasteel Santa Margherita Ligure
    10 min. wandelen - 0.9 km
  • Spiaggia Regina Elena
    6 min. wandelen - 0.6 km
  • Abbazia di San Girolamo al Monte di Portofino - Complesso Monumentale La Cervara
    16 min. wandelen - 1.4 km

Lokaal vervoer

  • Station Santa Margherita Ligure - Portofino - 20 min. wandelen
  • Genoa (GOA-Cristoforo Colombo) - 57 min. rijden

Restaurants

  • Il Caffè del Porto
    12 min. wandelen
  • Bassa Prora
    11 min. wandelen
  • Ristorante da Alfredo
    9 min. wandelen
  • Ristorante santa lucia
    12 min. wandelen
  • Covo Di Nord Est
    18 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Charming Balcony Apartment by Wonderful Italy?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Charming Balcony Apartment by Wonderful Italy inchecken?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur. Laat inchecken kan tussen 20.00 uur en 01.00 uur. Hiervoor wordt wel een toeslag in rekening gebracht.

Tot hoe laat kan ik bij Charming Balcony Apartment by Wonderful Italy uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Charming Balcony Apartment by Wonderful Italy?

Dit appartement in Santa Margherita Ligure ligt op 10 minuten wandelen van Bagni Rosa, Bagni Sirena en Kerk van San Giacomo di Corte. Ook Kasteel Santa Margherita Ligure en Marina di Santa Margherita liggen op een kwartiertje wandelen. Station Santa Margherita Ligure - Portofino ligt op 20 minuten wandelen.

Beoordelingen over Charming Balcony Apartment by Wonderful Italy