Hotel Glorieta ligt in een landelijke omgeving en vlak bij een treinstation in Santa Fe. Meow Wolf en Opera van Santa Fe zijn culturele hoogtepunten, maar bezoek ook Lorettokapel, een opmerkelijke bezienswaardigheid. Lensic Performing Arts Center en SITE Santa Fe zijn ook een bezoek waard. Er zijn mogelijkheden zat in deze regio, zoals langlaufen en skiën. Je kunt er ook voor kiezen om te gaan snowtuben of sneeuwschoenwandelen. Bekijk onze reisgids voor Santa Fe
750 N. St Francis Dr, Santa Fe, NM, 87501
In de buurt
Santa Fe Railyard
3 min. rijden - 2.3 km
Santa Fe Plaza
4 min. rijden - 2.6 km
Lorettokapel
4 min. rijden - 2.6 km
Santa Fe National Cemetery
12 min. wandelen - 1.0 km
Museum Georgia O'Keefe
4 min. rijden - 2.6 km
Lokaal vervoer
Station Santa Fe - 8 min. rijden
Internationale Sunport Albuquerque (ABQ) - 65 min. rijden
Restaurants
Burger King
16 min. wandelen
Yalla Shawarma
17 min. wandelen
Starbucks
15 min. wandelen
Atrisco Cafe & Bar
16 min. wandelen
Panda Express
13 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel Glorieta
Hotel vlak bij Santa Fe Plaza
Bij Hotel Glorieta zijn er de volgende voorzieningen: een poolbar, een terras en een tuin. Geniet van een bubbelbad om tot rust te komen. Een open haard in de lobby, een bar, een 24-uurs fitnesscentrum zijn beschikbaar voor alle gasten.
Andere voordelen van dit hotel zijn:
Een seizoensgebonden buitenzwembad met ligstoelen en parasols bij het zwembad
Ontbijt (toeslag), vergaderruimtes en een hondenlosloopzone
Een computerstation, een automaat en huwelijksservices
Rookvrije accommodatie, een feestzaal en een bagageopslagruimte
Beoordelingen van gasten zijn vol lof over het behulpzame personeel
Kamervoorzieningen
De 128 kamers zijn inclusief voordelen zoals laptopwerkplekken en airconditioning, naast faciliteiten zoals gratis internet en bureaustoelen. Beoordelingen van gasten zijn vol lof over de netheid van de kamers in deze accommodatie.
Er zijn extra voorzieningen zoals:
Recyclage en ledlampen
Badkamers met milieuvriendelijk toiletgerief en bad/douchecombinaties
Televisies van 55 inch met premium tv-zenders
(kleer)kasten, koffiezetapparaten/waterkokers en schoonmaakservice
Rietjes van een ander materiaal dan plastic beschikbaar
Roerstaafjes van een ander materiaal dan plastic beschikbaar
Roken is niet toegelaten
Ten minste 80% biologische voedingsproducten
Tentoonstellingen van plaatselijke kunstenaars
Uitgebreid beleid om voedselverspilling te voorkomen
Veganistische gerechten
Vegetarische gerechten
Voorlichting over plaatselijke cultuur en plaatselijk ecosysteem
Waar mogelijk worden voedingsproducten van de korte keten gebruikt
Waardige omgang met wilde dieren in gevangenschap
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Bad/douchecombinatie
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Tv van 55 inch met premium digitale zenders
Eten en drinken
Koffiezetapparaat/waterkoker
Meer
Aangrenzende kamers beschikbaar
Airconditioning
Bureau
Bureaustoel
Laptopvriendelijke werkplek
Ledverlichting
Milieuvriendelijke toiletartikelen
Recycling
Strijkijzer/strijkplank
Telefoon
Waterbesparende douches
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je USD 75 per accommodatie, per verblijf
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden zijn toegestaan
2 in totaal (tot 23 kg per huisdier)
Alleen bepaalde kamers, beperkingen van toepassing. Huisdiervriendelijke kamers kunnen worden aangevraagd door de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging te contacteren.
Er is een hondenlosloopzone beschikbaar
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Waarborg: USD 100 per accommodatie per verblijf
Resorttoeslag: USD 28.80 per accommodatie, per nacht
De resorttoeslag is inclusief:
Andere inbegrepen voorzieningen
Gebruik van businesscentrum/computers
Gebruik van het fitnesscentrum
Huishoudservice
Gebruik van het zwembad
Gebruik van het bubbelbad
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijt voor onderweg: ongeveer USD 10 per persoon
Toeslag voor huisdieren: USD 75 per accommodatie, per verblijf
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs en een kredietkaart voor te leggen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, mobiele betalingen en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het seizoensgebonden zwembad is geopend van 01 juni tot 15 oktober
Het zwembad is toegankelijk van 09.00 uur tot 22.00 uur
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Er wordt een auto aanbevolen om van en naar deze accommodatie te reizen.
Deze accommodatie verwelkomt gasten van elke seksuele geaardheid of geslachtsidentiteit (LHBTI+-vriendelijk)
Veelgestelde vragen
Beschikt Hotel Glorieta over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een seizoensgebonden buitenzwembad. Het zwembad is van 09.00 uur tot 22.00 uur geopend.
Hoeveel kost een verblijf bij Hotel Glorieta?
Vandaag, 21 jul. 2026, kost een verblijf bij Hotel Glorieta van één nacht voor twee volwassenen op 26 jul. 2026 min. € 170, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Glorieta?
Ja, bij Hotel Glorieta zijn honden met een gewicht van maximum 23 kg per huisdier toegestaan (maximum 2 in totaal). Er geldt een toeslag van USD 75 per accommodatie, per verblijf. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoe laat kan ik bij Hotel Glorieta inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: middernacht.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Glorieta uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Hotel Glorieta?
Dit hotel ligt in een landelijke omgeving, op 1,1 km van Santa Fe National Cemetery en op 2,5 km van Santa Fe Plaza. Ook Santa Fe River Park en The Harrell House of Natural Oddities and Bug Museum liggen op 2 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel Glorieta
8,4
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,8
Netheid
8,2
Voorzieningen
8,6
Personeel en service
8,2
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 193 van 349 beoordelingen
10 - Uitstekend
193
Gastenscore: 8 - Goed. 71 van 349 beoordelingen
8 - Goed
71
Gastenscore: 6 - Redelijk. 46 van 349 beoordelingen
6 - Redelijk
46
Gastenscore: 4 - Matig. 24 van 349 beoordelingen
4 - Matig
24
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 15 van 349 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
15
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Mary
9 jul 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Super friendly staff
Dope pool :)
Mary
2 nachten verbleven in juli 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Katherine
11 jul 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Lovely and peaceful stay. Beautiful vistas and charming staff make this a special place in Santa Fe. We will return for a longer stay. How wonderful!
Katherine
1 nacht verbleven in juli 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Erica
18 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Hot tub and pool were nice, bar by the pool, decor was beautiful
Erica
1 nacht verbleven in juni 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Manuel
16 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Clean room great staff nice location very helpful people
Manuel
1 nacht verbleven in juni 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Amanda
18 jul 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
First time staying here. Great room and amenities. The had iced water in the lobby.
Laid by the pool got a drink from the pool bar. Over all a great time would definitely stay again.
Amanda
2 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
darin
9 jul 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excellent!
darin
1 nacht verbleven in juli 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
kara
6 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Clean rooms, helpful staff, friendly bar staff
kara
2 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Karisa
4 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Beautiful place, lovely people, would stay again any time
Karisa
4 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Susan
10 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Food is limited It’s good but a breakfast buffet would be great!
Gorgeous location
Susan
2 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Racheal
21 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great place to stay.
Racheal
2 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Angel
24 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location and very spacious room
Angel
3 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Dasha
12 jul 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
I took my daughter here to be close to visit Meow Wolf for her 20th birthday. The accommodations were amazing with comfortable beds and a nice air conditioned room to enjoy after spending the days out in the heat. We enjoyed the lounge one night and the tacos were so good! We also really enjoyed the pool, hot tub, and sauna. We especially loved the trail you can walk/hike and we got breathtaking pictures of the mountains at sunset! We would definitely stay here again!
Dasha
2 nachten verbleven in juli 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Kim
9 jul 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We chose Hotel Glorieta because of it's close proximity to the Santa Fe Opera.
The front desk clerk was polite and helpful. The room was clean and comfortable. The property is on a hill and has a beautiful view of Santa Fe! We didn't use the pool or visit the lounge due to only staying one night, but we plan to stay there again the next time we visit.
Kim
1 nacht verbleven in juli 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Adnan
7 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great place to stay. Close to everything. Great location. Clean
Adnan
4 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Wayne
6 jun 2026
Positief: Personeel en service, voorzieningen
Good location, pool and sauna. Nice hiking trails next to hotel. The carpet needs cleaning and the room is dark.
Wayne
1 nacht verbleven in juni 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Max
10 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This is a really grate place with wonderful view frim the restaurant window. The only issue not a walking option to historical center and down town.
Max
2 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Alyssa
11 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
I just wish they had a mini fridge in each room.
Alyssa
2 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Hernan
20 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great hotel out of downtown. Very convenient. I would be back!
Hernan
3 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Michael
16 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This was an amazing getaway for an extended weekend. The hotel had events and a nice bar to relax in. The pool area was nice in the morning and evening for a swim.
Michael
2 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Nicole
10 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Great spot to spend the night. Wish we were able to stay longer.
Nicole
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Hsiu-Chen
1 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
They clean the room on the checkout day only which can be improved.
Hsiu-Chen
3 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Sara
8 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Was good for one night stay.
Sara
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Bryan
15 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very nice hotel. The pool and amenities were excellent. The room was small and had poor lightning but otherwise very nice.
Also on saturdays there are often concerts, some lasting til 1:30 am. Just make sure you aren’t in a room close to the venue as it was super loud in the lobby and adjacent rooms
Bryan
3 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Shirley
2 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great quiet place to stay, beautiful setting and great location.
Shirley
2 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd
6/10 – Matig
Richard
11 jul 2026
Positief: Netheid
Negatief: Personeel en service, voorzieningen
The front desk staff did not seem to be knowledgeable at all about the property or amenities. Could not charge items at the pool bar to the room.