Geheel appartement
Apartamento Estrela Azul
Appartement met gratis parkeerplaatsen in Santa Cruz
Fotogalerie voor Apartamento Estrela Azul





Beoordelingen
9,4 op 10 –
Uitzonderlijk
Geheel appartement
1 slaapkamer1 badkamerMax. aantal: 4
Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 186
inclusief belastingen en toeslagen
20 jan - 21 jan
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Jacuzzi Terrace Pool at Savoy Insular
Jacuzzi Terrace Pool at Savoy Insular
- Zwembad
- Bubbelbad
- Keuken
- Wasmachine
Beleid
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
- De stad heft de volgende belasting: EUR 2.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 7 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 13 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een EHBO-koffer
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Registratienummer van de accommodatie 160498/AL
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Een verplichte toeslag voor het schoonmaken is bij het huurtarief van deze accommodatie
inbegrepen
Accommodatie ook bekend onder de naam
Apartamento Estrela Azul Apartment
Apartamento Estrela Azul Santa Cruz
Apartamento Estrela Azul Apartment Santa Cruz
Over deze buurt
dit appartement ligt in Santa Cruz. Bezoek culturele hoogtepunten Museu do Bordado en Museu CR7. Daarnaast kun je ook enkele van de lokale activiteiten beleven bij Garajau Kabelbaan en Palheiro Golfe. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Madeira Stadion of Barreiros Stadion. Houd je er niet van om binnen te zitten? Dan zit je hier goed! Je kunt het water opzoeken tijdens activiteiten zoals windsurfen en vissen of actief zijn tijdens avonturen zoals paardrijden.

Santa Cruz, Madeira Region
In de buurt
- Praia dos Reis Magos - 5 min. wandelen - 0.5 km
- Ponta da Oliveira - 5 min. wandelen - 0.5 km
- Weg van Christus de Koning - 20 min. wandelen - 1.6 km
- Garajau Kabelbaan - 5 min. rijden - 3.1 km
- Cristo Rei - 6 min. rijden - 3.4 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- Ondamar - 6 min. wandelen
- Nico Burguer - 14 min. wandelen
- La Carbonara - 8 min. wandelen
- Laranjinha - 4 min. wandelen
- Venda Do Noé - 3 min. rijden
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Apartamento Estrela Azul
Beoordelingen
9,4








