Kies datums om prijzen te bekijken
Fotogalerie voor Francesca's Apartments - Ocean Apartment - 3 minutes by car from the beach





Een vuurkorf, een tuin en een wasserij verwelkomen je bij Francesca's Apartments - Ocean Apartment - 3 minutes by car from the beach. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Populaire voorzieningen
Kameropties
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt
dit appartement ligt vlak bij het strand in Santa Croce Camerina. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Spiaggia di Torre di Mezzo en Strand van Marina di Ragusa. Je kunt ook enkele van de activiteiten in de buurt beleven, bij Porto Turistico Marina di Ragusa en Jachthaven van Scoglitti. Via del Mare en Fiera Emaia zijn ook een bezoek waard.
Santa Croce Camerina, RG
In de buurt
- Spiaggia di Caucana - 2 min. rijden - 1.5 km
- Spiaggia di Punta Secca - 3 min. rijden - 2.3 km
- Spiaggia di Punta Secca - Palmento - 3 min. rijden - 1.9 km
- Strand van Marina di Ragusa - 9 min. rijden - 6.4 km
- Porto Turistico Marina di Ragusa - 9 min. rijden - 6.4 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- bottega fuoricentro - 8 min. rijden
- Buffo - 4 min. rijden
- Panificio Passarello - 6 min. rijden
- Pasticceria Eduardo di Scarso - 6 min. rijden
- Piper - 5 min. rijden
Over deze accommodatie
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie IT088010C2NGNRY7K3
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Francesca's Apartments - Ocean Apartment - 3 minutes by car from the beach
Beoordelingen
Beoordelingen
Nog geen beoordelingen
Laat als eerste een beoordeling voor deze accommodatie achter na je verblijf.