Geheel appartement·Particuliere eigenaar

Appartamento storico in centro Sant'Antioco

Fotogalerie voor Appartamento storico in centro Sant'Antioco

Een gang met een stenen muur, een deur en een trap die naar een kamer leidt.
Een compacte keuken met een houten eettafel en stoelen, een stenen muur en uitzicht op een andere kamer.
Een terras met een tafel, stoelen, een kleine barbecue en een ventilator.
Een slaapkamer met een bed, nachtkastje, lamp, spiegel en een schilderij van een vuurtoren.
Een knus woongedeelte met een eethoek, een televisie en een stenen muur.

Beoordelingen

9,2 op 10 –
Fantastisch

Geheel appartement

2 slaapkamers1 badkamerMax. aantal: 6

Populaire voorzieningen

  • Airconditioning
  • Parking beschikbaar

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Appartamento storico in centro Sant'Antioco

  • Appartamento completamente restaurato in edificio storico. In centro, vicino al lungomare, zona pedonale, ristoranti, negozi. A 10 minuti dalla spiaggia. Portico, posto auto. Biancheria da letto e bagno inclusa. Aria condizionata, lavatrice, lavastoviglie, asciugacapelli.

Accommodatie-voorzieningen

Parkeren en vervoer

  • Parkeerplekken ter plaatse

Slaapkamers

  • 2 slaapkamers
  • Slaapbank

Badkamer

  • 1 badkamer
  • Bidet
  • Douche

Comfort

  • Airconditioning

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 16.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.

Overige info

Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Over deze buurt

dit appartement ligt in Sant'Antioco. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Strand van Sottotorre en Su Portisceddu. Daarnaast kun je ook Museo Etnografico en Museo de Arte Contemporáneo bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. Bekijk onze reisgids voor Sant'Antioco
Meer appartementen in Sant'Antioco
Kaart
Sant'Antioco, Sud Sardegna

In de buurt

  • Bibliotheek van Sant'Antioco
    5 min. wandelen - 0.5 km
  • Forte Su Pisu
    6 min. wandelen - 0.6 km
  • Chiesa di Sant'Antioco Martire
    7 min. wandelen - 0.6 km
  • Toeristenhaven van Sant'Antioco
    8 min. wandelen - 0.7 km
  • Museo Archeologico Ferruccio Barreca
    13 min. wandelen - 1.1 km

Lokaal vervoer

  • Station Carbonia Stato - 18 min. rijden
  • Cagliari (CAG-Elmas) - 76 min. rijden

Restaurants

  • Bar Arcobaleno
    6 min. wandelen
  • Rubiu Birrificio Artiginale
    18 min. wandelen
  • La gabbia dei matti
    12 min. wandelen
  • Acqua Sale - Pizza, fritto e mare
    10 min. rijden
  • Gracinna BAR
    13 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Appartamento storico in centro Sant'Antioco?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Appartamento storico in centro Sant'Antioco inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Appartamento storico in centro Sant'Antioco uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Appartamento storico in centro Sant'Antioco?

Dit appartement in Sant'Antioco ligt op 10 minuten wandelen van Bibliotheek van Sant'Antioco, Chiesa di Sant'Antioco Martire en Forte Su Pisu. Ook Museo Etnografico en Museo Archeologico Ferruccio Barreca liggen op een kwartiertje wandelen.

Beoordelingen over Appartamento storico in centro Sant'Antioco