Hotel met een chique stijl niet ver van Corso Italia
Vlak bij Cristina Hotel vind je Piazza Tasso en Jachthaven van Sorrento. Gasten genieten hier van een gratis ontbijtbuffet, een poolbar en een dakterras. Trakteer jezelf op een massage bij het wellnesscentrum ter plaatse. Naast een tuin en een bibliotheek, hebben gasten ook toegang tot gratis wifi in de kamer.
Populaire voorzieningen
Zwembad
Inclusief ontbijt
Spa
Huisdiervriendelijk
Gratis wifi
Restaurant
De huidige prijs is € 228
€ 228
inclusief belastingen en toeslagen
17 jun - 18 jun
VIP Access
Bekijk de voordelen waarvan je profiteert met VIP Access
Als lid krijg je meer
Bespaar 15% of meer op geselecteerde VIP Access-accommodaties als je het Silver-niveau of hoger behaalt
Geniet van topkwaliteit en uitstekende service
Krijg een voordeel tijdens je verblijf bij geselecteerde accommodaties, plus gratis kamerupgrades, vroeg inchecken en laat uitchecken indien beschikbaar.
Cristina Hotel ligt in Sant'Agnello vlak bij een treinstation. Jachthaven van Sorrento en Sorrento Lift zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Strand van Sorrento en Golf van Napels. Lift naar de Zee en Parco di Villa Fiorentino zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Sant'Agnello
Via Privata Rubinacci, 6, Sant'Agnello, NA, 80067
In de buurt
Corso Italia
2 min. wandelen - 0.2 km
Piazza Lauro
15 min. wandelen - 1.3 km
Jachthaven van Sorrento
18 min. wandelen - 1.6 km
Piazza Tasso
20 min. wandelen - 1.7 km
Sorrento Lift
6 min. rijden - 3.0 km
Lokaal vervoer
Station Sant'Agnello - 11 min. wandelen
Internationale luchthaven Napels (NAP) - 53 min. rijden
Restaurants
wine bar la galleria
8 min. wandelen
Hotel Florida Sorrento
7 min. wandelen
Bar la Terrazza
13 min. wandelen
Banana Split
11 min. wandelen
La Cantinaccia del Popolo
11 min. wandelen
Over deze accommodatie
Cristina Hotel
Hotel met een chique stijl niet ver van Corso Italia
Vlak bij Cristina Hotel vind je Piazza Tasso en Jachthaven van Sorrento. Gasten genieten hier van een gratis ontbijtbuffet, een poolbar en een dakterras. Trakteer jezelf op een massage bij het wellnesscentrum ter plaatse. Naast een tuin en een bibliotheek, hebben gasten ook toegang tot gratis wifi in de kamer.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Een buitenzwembad met ligstoelen en parasols bij het zwembad
Gratis vervoer vanaf het treinstation, fietsverhuur en parkeerplaatsen ter plaatse
Een lift, bagageopslagruimte en rookvrije accommodatie
Een feestzaal, een televisie in de gemeenschappelijke ruimte en een 24-uurs receptie
Beoordelingen van gasten zeggen niets dan goeds over het ontbijt, het behulpzame personeel en de locatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Cristina Hotel hebben leuke voordelen zoals 24-uurs roomservice en luxe beddengoed, bovenop voorzieningen zoals gratis wifi en airconditioning.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Shuttleservice van/naar de luchthaven (toeslag)
Gratis shuttleservice vanaf het treinstation
Parkeerplekken ter plaatse (EUR 16 per dag)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Gratis ontbijtbuffet beschikbaar dagelijks van 07.00 uur tot 10.00 uur
2 bars/lounges
Een bar aan het zwembad
Een restaurant
Snackbar/delicatessenwinkel
Dingen om te doen
Bibliotheek
Buitenzwembad
Fietsenverhuur
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Volledig uitgeruste spa
Gezinsvriendelijk
Buitenzwembad
Snackbar/delicatessenwinkel
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Wasserij
Gastendiensten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Turndownservice
Zakelijke diensten
Computerstation
Buiten
Dakterras
Ligstoelen aan het zwembad
Parasols bij het zwembad
Tuin
Volledig uitgeruste spa
Behandelingsruimtes voor koppels
Massages in de kamer
Spa dagelijks geopend
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Lift (99 centimeter brede deur)
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Tegelvloer in de kamer
Tegelvloer in gemeenschappelijke ruimtes
Meer
1 gebouw
6 etages
Feestruimte
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Luxe beddengoed
Badkamer
Bad of douche
Bidet
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Entertainment
Lcd-tv van 32 inch met digitale zenders
Eten en drinken
24-uurs roomservice
Minibar
Meer
Airconditioning
Bureau
Kluisje
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Telefoon
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 03.00 uur
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf het treinstation (hiervoor kan een toeslag gelden). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Renovaties en sluitingen
De accommodatie is gesloten van 5 november tot 5 april.
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 10 per accommodatie, per dag
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Tot 8 kg per huisdier
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 15.0 per dag.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 31 maart betaal je EUR 0.00 per persoon, per nacht (tot 7 nachten). Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 18 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 31 oktober betaal je EUR 4.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 7 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 18 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Betaald parkeren: EUR 16 per dag
Toeslag voor huisdieren: EUR 10 per accommodatie, per dag
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Toeslag voor babybed: EUR 15.0 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een rookmelder
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Registratienummer van de accommodatie IT063071A1GPZHHNCB
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Het zwembad is toegankelijk van 09.00 uur tot 19.00 uur
Je dient vooraf te reserveren voor massagebehandelingen. Reserveringen kun je voor je aankomt maken als je de accommodatie contacteert via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Deze accommodatie verwelkomt gasten van elke seksuele geaardheid of geslachtsidentiteit (LHBTI+-vriendelijk)
Nationale beoordeling
Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.
Veelgestelde vragen
Beschikt Cristina Hotel over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad. Het zwembad is van 09.00 uur tot 19.00 uur geopend.
Hoeveel kost een verblijf bij Cristina Hotel?
Vandaag, 14 jun. 2026, kost een verblijf bij Cristina Hotel van één nacht voor twee volwassenen op 17 jun. 2026 min. € 228, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Cristina Hotel?
Ja, bij Cristina Hotel zijn huisdieren met een maximumgewicht van 8 kg per huisdier toegestaan. Er geldt een toeslag van EUR 10 per accommodatie, per dag. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost EUR 16 per dag.
Hoe laat kan ik bij Cristina Hotel inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 03.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Cristina Hotel uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Biedt Cristina Hotel een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar.
Waar staat Cristina Hotel?
Dit wellness hotel in Sant'Agnello ligt op 2 km afstand van Golf van Napels, Corso Italia en Piazza Tasso. Strand van Sorrento ligt op 2,8 km. Station Sant'Agnello ligt op 11 minuten wandelen en naar S. Agnello is het 11 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Cristina Hotel
9,4
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,6
Netheid
8,4
Locatie
9,8
Personeel en service
9,2
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 256 van 357 beoordelingen
10 - Uitstekend
256
Gastenscore: 8 - Goed. 83 van 357 beoordelingen
8 - Goed
83
Gastenscore: 6 - Redelijk. 14 van 357 beoordelingen
6 - Redelijk
14
Gastenscore: 4 - Matig. 2 van 357 beoordelingen
4 - Matig
2
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 2 van 357 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
2
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Ben
29 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location, great views, superb service!
Ben
3 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Steven
9 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Wonderful place to stay. Food was great and service was amazing.
Steven
3 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Michael
29 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The breakfast was one of the best we have had in a hotel. Absolutely outstanding!
Michael
5 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Ana
30 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Los cuartos super limpio y una vista espertacular el staff super el desayuno riquisimo el bar la picsina super limpio y con una atencion incleible el restaurante con buen menu de comida riquisima en fin volveria a ese hotel nuevamentt
Ana
4 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
sowjanya
13 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We enjoyed our stay at Hotel Cristina. The service was excellent, the staff was very professional and helpful and the accommodations were super clean. My kids absolutely loved staying at Hotel Cristina!
sowjanya
3 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Pei
17 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We had a wonderful stay at Hotel Cristina for our week in Sorrento. The staff were so lovely and friendly, particularly those serving at all the meal times - nothing was a problem and they always greeted us with a smile.
The views were spectacular and our room was very clean and comfortable.
We also really appreciated the free shuttle to and from the station - it was easy to book via WhatsApp and they happily helped with luggage.
Overall we'd recommend this hotel as a fantastic stay for an Amalfi Coast holiday.
Pei
6 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
CARLOS
17 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Todo bien
CARLOS
4 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Cecilia
23 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The Hotel was excellent, very clean and the entire staff was extraordinary nice and helpful. Breakfast was above my expectations. I can't say enough about this hotel. Definitely I will be coming back without any doubt.
Only I will suggest for next time the shuttle bus bring/pick up us to downtown of Sorrento instead of leaving us at the train station. especially when you go for the first time and you don't have any clue how and where to go.
Cecilia
3 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Jasmine
16 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great stay!
Jasmine
1 nacht verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
margarita
28 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Incredible views, lovely hotel and kind staff
margarita
3 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
David Albert
20 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Staff and location were fantastic
David Albert
7 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Amanda
26 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The staff were very welcoming and helpful with all our traveling needs!!! Beautiful hotel, very clean!
Amanda
2 nachten verbleven in april 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Jasmine
12 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Hotel was great. They offer a shuttle us to town center.
Jasmine
2 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Claudia
31 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We did have a greatful honeymoon
Claudia
10 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Amarjeet
31 mei 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Lovely stay, great views
Amarjeet
2 nachten verbleven in mei 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geno
14 jun 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Amazing stay, super relaxing resort. The staff were super friendly and the views were stunning. A highlight of our honeymoon!
Geno
3 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Ashkan
24 jun 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great place
Ashkan
3 nachten verbleven in juni 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Jeanne
31 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The Hotel Cristina was perfect for our first trip to Sorrento. The staff was extremely helpful, the room and view were gorgeous. We loved the restaurant, both for dinner and breakfast. We would definitely stay again!
Jeanne
3 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Alen
18 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great hotel great service
Alen
4 nachten verbleven in juli 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Elise
30 mei 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Fantastic views and the shuttle service back and forth to town helped tremendously.
Elise
3 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Helge
26 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great views, great shuttle bus service
Helge
5 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Natalie
14 aug 2025
Positief: Netheid
Ein wunderschöner Ausblick über Sorrento und Meer
Natalie
7 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Gunder Rosendal
28 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Meget venligt personale
Gunder Rosendal
7 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Oz
29 mei 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great hotel with a nice view highly recommend and definitely will go back!
Oz
2 nachten verbleven in mei 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
KULDEEP
4 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten