Gehele woning
Vacation home Laube by Interhome
Dit vakantiehuis bevindt zich aan het meer van Sankt Kanzian am Klopeiner See en bevat onder andere een keuken
Fotogalerie voor Vacation home Laube by Interhome





Beoordelingen
9,4 op 10 –
Uitzonderlijk
Gehele woning
2 slaapkamers1 badkamerMax. aantal: 660 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Kärnten Apartment Turnersee
Kärnten Apartment Turnersee
- Zwembad
- Huisdiervriendelijk
- Parking inbegrepen
- Gratis wifi
10.0 van 10, Uitzonderlijk, 1 beoordeling
De prijs is € 130
inclusief belastingen en toeslagen
22 feb - 23 feb
Beleid
Belangrijke informatie
Optionele extra's
- Toeslag voor huisdieren: EUR 7
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Vrbo Property
AT9141.61.1
Over deze buurt

Klopeiner See, Carinthia
In de buurt
Klopeiner See3 min. wandelen - 0.3 km
Wörthersee24 min. rijden - 38.6 km
Ossiacher See45 min. rijden - 76.6 km- Walderlebniswelt Klopeiner See2 min. wandelen - 0.2 km
- Klopeiner See3 min. wandelen - 0.3 km
Lokaal vervoer
- Station Völkermarkt-Kühnsdorf - 6 min. rijden
- Klagenfurt (KLU-Woerthersee) - 27 min. rijden
Restaurants
- Mochoritsch Eck4 min. wandelen
- Fishery Steffan5 min. rijden
- Reichmann5 min. wandelen
- Cafe Pongratz, Ostufer, Klopeiner See3 min. rijden
- Seewirt11 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Vacation home Laube by Interhome
Beoordelingen
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.
Meer informatieOpent in een nieuw venster



