De studio bevindt zich in een appartementencomplex en is modern en functioneel ingericht. Ook vanwege de zonnige ligging is de woning populair. Tot uw beschikking staan: parasol, ligstoel en lift.
Uw vakantiewoning Uw studio beslaat 1 verdieping, 1 kamers, is 45 m² groot en is geschikt voor maximaal 5 personen. Een airconditioning zorgt op hete dagen voor een aangename temperatuur. Roken is binnen niet toegestaan. De ingang is op de bovenverdieping. De indeling van de kamers is als volgt: woon/slaapkamer met 1 tweepersoonsbed, 2 extra bedden en 1 stapelbed, eethoek en TV. U heeft toegang tot het balkon. Kooknis met eethoek, TV, elektrisch fornuis (4 kookplaat), bakoven, koelkast en magnetron. De eethoek heeft plaats voor 4 personen. badkamer met douche, 1 wastafel, WC en bidet. Bovendien heeft uw studio met WLAN- internettoegang. TV-resp. radiozender kunnen alleen in de taal van het land per antenne worden ontvangen.
Ligging Bibione. De toegang gebeurt via een weg (geasfalteerd). Parkeerplaats (voor 1 auto) op het terrein.
Speciaal Airconditioning. Internettoegang (WLAN). Televisieontvangst via antenne. Televisiezenders alleen in de landstaal. Voor uw veiligheid is de accommodatie uitgerust met een CO2-melder en brandblusser.
Huisdier toegestaan, EUR 30.00/dier en oponthoud.
Afstand Winkel 200 m, restaurant 250 m, dorpscentrum 300 m. In de zomer: Adriatische Zee 700 m in Bibione (strand 700 m in Bibione met zand).
Verdeling Studio, 1 verdieping, 1 kamer, 45 m², in totaal 5 bedden (waarvan 2 extra bedden).
Kamer De ingang van uw studio bevindt zich op de bovenverdieping. Kitchenettein de woon-/slaapkamer met tv, airconditioning, eethoek (4 zitplaatsen), elektrische kookplaat (4 pitten), oven, koelkast en magnetron. Badkamer met douche, 1 wastafel, toilet en bidet. Woon-/slaapkamer met 1 tweepersoonsbed, 2 extra bedden op een dubbele slaapbank, 1 stapelbed, tv, eethoek en toegang tot het balkon.
dit appartement ligt vlak bij het strand in San Michele al Tagliamento. Bezoek Faro di Punta Tagliamento en Madonna dell'Angelo-kerk, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Spiaggia di Bibione en Vallevecchia Natuurreservaat. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Stadio Guido Teghil of Arena Alpe Adria. Bekijk onze reisgids voor Bibione
Triëst (TRS-Friuli Venezia Giulia) - 48 min. rijden
Restaurants
Nonna Uci
5 min. wandelen
Caffè DueMori
1 min. wandelen
Osteria Europa
7 min. wandelen
Ristorante Pizzeria Las Vegas
6 min. wandelen
Pizzeria Paron
3 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Studio with balcony and air conditioning?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Studio with balcony and air conditioning inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Studio with balcony and air conditioning uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Studio with balcony and air conditioning?
Dit appartement ligt vlak bij het strand, op 10 minuten wandelen van Spiaggia di Bibione en Piazza del Mercato. Ook Luna Park Adriatico en Spiaggia di Pluto liggen op een kwartiertje wandelen.