6/10 – Redelijk
Wilmarie

















Ja, bij deze accommodatie zijn honden en katten met een gewicht van maximum 9 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal). Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Vandaag, 14 dec. 2025, kost een verblijf bij apartment near to airport van één nacht voor twee volwassenen op 15 dec. 2025 min. € 118,77, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Dit appartement ligt in Sabana Abajo, op 4,4 km van Plaza Carolina en op 10 km afstand van The Palm en Playa de Carolina. Ook Pine Grove Beach en Isla Verde Beach liggen op 10 km afstand.
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
