MORICHE PURA VIDA ligt in een landelijke omgeving en vlak bij de luchthaven in San Jose del Guaviaro. Orion Gate en Nowen Bridge zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Black Lagoon en La Recebera Natural Pools. Mis zeker Trankilandia Ecotourism Farm niet. Bekijk onze reisgids voor San Jose del Guaviaro
KILOMETRO, 8, San Jose del Guaviare, Guaviare, 950001
In de buurt
Orion Poort
13 min. rijden - 2.9 km
Nowen Brug
25 min. rijden - 18.1 km
Cultureel Centrum "La Casa Grande"
30 min. rijden - 14.8 km
Restaurants
Aquí es Donde Domingo
11 min. rijden
DELICIAS LA COMADRE
11 min. rijden
Juliana
9 min. rijden
El punto del sabor
11 min. rijden
Arepas chamos
9 min. rijden
Over deze accommodatie
MORICHE PURA VIDA
Hostel vlak bij Orion Gate
MORICHE PURA VIDA bevindt zich dicht bij Trankilandia Ecotourism Farm en Black Lagoon en biedt een buurtwinkel, een terras en een tuin. Gratis wifi in de gemeenschappelijke delen, een speeltuin en een wasserij zijn beschikbaar voor alle gasten.
Andere voordelen van dit hostel zijn:
Een buitenzwembad
Gratis parkeerplaatsen
Fietsverhuur, een shuttleservice van/naar de luchthaven en tuinmeubelen
Een receptieruimte, barbecues en informatie over fietstours
Kamervoorzieningen
Alle kamers zijn individueel gemeubileerd en zijn voorzien van leuke voordelen zoals privézwembaden en luxe beddengoed, naast extra's zoals kussenmenu's en keukeneilanden.
Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
Ja, honden en katten zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij MORICHE PURA VIDA inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij MORICHE PURA VIDA uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Biedt MORICHE PURA VIDA een shuttle naar het vliegveld?
Ja, een shuttleservice van/naar de luchthaven is op verzoek beschikbaar tussen 07.00 uur en 17.00 uur. Er geldt een toeslag van COP 50000 per voertuig.
Waar staat MORICHE PURA VIDA?
Dit hostel ligt vlak bij de luchthaven, op 2,6 km van Orion Gate en op 4,5 km van Trankilandia Ecotourism Farm. Ook Black Lagoon en Nowen Bridge liggen op 15 km afstand.