Geheel appartement·Particuliere eigenaar
D&P Suites 2 Salemi
Fotogalerie voor D&P Suites 2 Salemi





Beoordelingen
10 op 10 –
Uitzonderlijk
Geheel appartement
1 slaapkamer1 badkamerMax. aantal: 4
Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 122
inclusief belastingen en toeslagen
3 mrt - 4 mrt
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

B&B In Centro Palermo
B&B In Centro Palermo
- Huisdiervriendelijk
- Gratis wifi
- Airconditioning
- Ontbijt beschikbaar
9.2 van 10, Fantastisch, 299 beoordelingen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een EHBO-koffer en een veiligheidsslot
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie IT081018C2TKQFRC2P
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
Salemi, Libero consorzio comunale di Trapani
In de buurt
Tonnara di Scopello63 min. rijden - 57.9 km- Kasteel van Salemi5 min. wandelen - 0.5 km
- Museo della Mafia7 min. wandelen - 0.6 km
- Chiesa di Salemi7 min. wandelen - 0.6 km
- Palazzo dei Musei7 min. wandelen - 0.6 km
Lokaal vervoer
- Station Salemi Gibellina - 18 min. rijden
- Trapani (TPS-Vicenzo Florio) - 67 min. rijden
Restaurants
- Ristorante Ardigna22 min. rijden
- Duepalme15 min. rijden
- CampoAllegro - Agriturismo di Sicilia16 min. rijden
- La Giummara16 min. wandelen
- Ristorante Il Melograno5 min. rijden
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over D&P Suites 2 Salemi
Beoordelingen
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.
Meer informatieOpent in een nieuw venster10
Netheid
10
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Beoordelingen
29 sep 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
13 nachten verbleven in september 2025








