Dit appartement heeft niet alleen een snelle incheckservice, maar ook een snelle uitcheckservice en gratis parking. Dit appartement heeft een balkon. Verder is de kitchenette voorzien van een koelkast, kookplaat en microgolfoven. Een flatscreentelevisie, een waterkoker en een douche zijn enkele van de overige voorzieningen. Beperkte schoonmaakservice.
Dit appartement heeft 9 kamers. Elke kamer heeft een balkon. De kitchenettes beschikken onder meer over een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek.
Elke badkamer is voorzien van een douche. Elke kamer is voorzien van flatscreentelevisie. Een schoonmaakservice is alleen op werkdagen beschikbaar.
De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.
Accommodatie-voorzieningen
Strand
Strand in de buurt
Parkeren en vervoer
Gratis parkeerplaatsen buiten het terrein
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Kitchenette
Elektrische waterkoker
Koelkast
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
1 privébadkamer
Douche
Handdoeken inbegrepen
Entertainment
Flatscreen-tv
Buiten
Balkon
Comfort
Verwarming
Huisdieren
Geen huis- of assistentiedieren
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Aparte rookruimtes
Diensten en faciliteiten
Huishoudservice (alleen op werkdagen)
Receptie met beperkte tijden
Dingen om te doen
Brommer-/scooterverhuur in de buurt
Ecotours in de buurt
Fietsenverhuur in de buurt
Rondvaarten in de buurt
Scubaduiken in de buurt
Segwayverhuur/-tours in de buurt
Snorkelen in de buurt
Windsurfen in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
1 gebouw
3 etages
9 units
Bij deze accommodatie worden geen kinderen toegelaten
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur
Snelle incheckservice
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 14.00 uur tot 22.00 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren of assistentiedieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Er worden van januari tot december geen kinderen tot 10 in deze accommodatie toegelaten. Gedurende de rest van het jaar zijn kinderen welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Roken
Smoking allowed: in designated areas
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 2.49 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 17 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een erkend identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Geluidsdichte kamers kunnen niet gegarandeerd worden.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Het beleid van deze accommodatie staat bepaalde reserveringen voor groepsevenementen of groepsfeesten, waaronder vrijgezellenfeesten, niet toe.
Van januari tot december worden kinderen t/m 10 jaar niet toegelaten.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
In deze accommodatie zijn huisdieren, waaronder geleidehonden, niet toegestaan.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Dourada Studios
Dourada Studios Apartment
Dourada Studios Apartment Santa Maria
Dourada Studios Santa Maria
Dourada Studios Cape Verde/Ilha Do Sal - Santa Maria
Dourada Studios Apartment Sal
Dourada Studios Sal
DOURADA Studios Sal
DOURADA Studios Apartment
DOURADA Studios Apartment Sal
Over deze buurt
dit appartement ligt vlak bij het strand in Sal. Stadsplein van Santa Maria en Ponta Preta zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Praia de Santa Maria en Kite Beach. Mis zeker Viveiro Botanische Tuin en Dierentuin niet. Ga voor waterpret zoals duiken en snorkelen. Blijf jij liever op het droge? Ook geen probleem. De regio biedt voldoende outdoormogelijkheden, zoals een ecotour volgen en mountainbiken. Bekijk onze reisgids voor Sal
Sal-eiland (SID-Amilcar Cabral Intl.) - 16 min. rijden
Restaurants
Criol
6 min. wandelen
restaurante Américo's
9 min. wandelen
Calema
10 min. wandelen
Art Kafé
9 min. wandelen
Cape Fruit
6 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij DOURADA Studios?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen. In de omgeving zijn ook gratis parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij DOURADA Studios inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij DOURADA Studios uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat DOURADA Studios?
Dit appartement ligt vlak bij het strand, op 15 minuten wandelen van Stadsplein van Santa Maria, Praia de Santa Maria en Pier van Santa Maria. Ook Kite Beach en Ponta Preta liggen op 5 km afstand.
Beoordelingen over DOURADA Studios
Beoordelingen
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 13 van 65 beoordelingen
10 - Uitstekend
13
Gastenscore: 8 - Goed. 21 van 65 beoordelingen
8 - Goed
21
Gastenscore: 6 - Redelijk. 12 van 65 beoordelingen
6 - Redelijk
12
Gastenscore: 4 - Matig. 12 van 65 beoordelingen
4 - Matig
12
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 7 van 65 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
7
6,6
Netheid
6,4
Locatie
6,8
Personeel en service
6,2
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Beoordelingen
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
25 jul 2018
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Negatief: Personeel en service
Sober but clean and friendly
We had a hard time finding the place, because of electricity fall out in Sal and we travelled by night. No phone number was mentioned and we made the complaint about this. The kind people stayed awake for us until 1.30 AM or a little later and gave us an extra room for comfort. The room was very basic, but it has everything you need and it was very clean. I would recommend the place if you want to save money and have a comfort stay.
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in juli 2018
6/10 – Redelijk
Lori, Amsterdam
15 jan 2017
Prima, goedkoop
Het is een goedkope studio, en dat merk je ook. Er is een keukentje bij, maar de pannen zijn niet te gebruiken. Het bed is geen top kwaliteit. Maar wij waren daar ook niet naar opzoek, dus wij hebben het heerlijk gehad. Wel geluidsoverlast, maar als je een diepe slaper bent is dat ook geen probleem.
Lori
4/10 – Matig
Janny, Nederland
14 jan 2016
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Voor deze prijs een goede deal
Janny
4/10 – Matig
Cindy, Nederland
12 feb 2015
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Niet echt welkom.
Bed doorgezakt en geen handoeken. Was meer een appartement, maar dat bleek niet direct uit de boeking. Er was niemand die open deed en moesten op straat navragen wie hier werkte. Daarna hebben buurtbewoners haar naar beneden geroepen.
Cindy
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
7 sep 2020
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in september 2020
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
21 feb 2020
Geverifieerde reiziger
7 nachten verbleven in januari 2020
2/10 – Ontzettend slecht
Geverifieerde reiziger
31 jan 2020
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
j’aurais du me méfier des commentaires agressifs du propriétaire. Oui je sais que le Cap Very est un pays modeste, et que l’île de Sal peut être onéreuse par rapport à d’autres îles de l’archipel. certes la nuitée pour Sal est bon marché, rien à redire dessus. mais quel endroit horrible. Les serviettes sales, le lit inconfortable, les draps douteux.... la personne de la réception est serviable et gentille.
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in januari 2020
6/10 – Redelijk
Ravidson
9 jan 2020
Ravidson
1 nacht verbleven in december 2019
8/10 – Goed
Giorgio, Trento
Reisde met partner
1 jan 2020
Il rapporto qualità prezzo è molto buono. La struttura è spartana ma andava bene così. La signora Paola molto gentile e disponibile.
Giorgio
7 nachten verbleven in december 2019
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
1 jan 2020
Geverifieerde reiziger
10 nachten verbleven in december 2019
6/10 – Redelijk
Jean-luc
23 nov 2019
Positief: Personeel en service
Endroit sympa mais pas de moustiquaires !!
Robinetterie a re oit sale de bain
Éclairage pas toujours au top
Bonne literie
Appartement vaste et bien situé .
Jean-luc
1 nacht verbleven in november 2019
6/10 – Redelijk
Rein
21 nov 2019
Rein
7 nachten verbleven in november 2019
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
10 nov 2019
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten, comfort kamer
Hotel Dourada
There are no wifi connections also on the evening time wasn't water at all. That was bad point cause we took a full day quad trip and after we couldn't get a shower. The good point - Lady on the reception was very kind and nice she make us feel welcome.
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in november 2019
10/10 – Uitstekend
Caroline
28 jun 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Caroline
10 nachten verbleven in juni 2019
8/10 – Goed
Sébastien
19 mei 2019
Bon rapport qualité prix.
Il s'agit d'un 2 étoiles au Cap vert donc il faut s'attendre à un 1 étoile côte européen. Studio spacieux, manque de quoi cuisiner mais avec tt ce qui se trouve ds les alentours cela pose pas de problème. Il n'y à pas d'accueil mais le joignable par contact téléphonique a tout moment.
Bref. BON SEJOUR !
Sébastien
7 nachten verbleven in mei 2019
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
14 apr 2019
El apartamento está bien en relación con su precio. La persona que te recibe, Paola, está siempre pendiente y dispuesta a ayudar en lo que necesites. Yo he estado muy a gusto.
Geverifieerde reiziger
7 nachten verbleven in maart 2019
2/10 – Ontzettend slecht
Geverifieerde reiziger
9 apr 2019
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Dåliga sängar
Balkongdörr som var svår att öppna
Arbetare som störde
Inga bra kök/kokmöjligheter
Geverifieerde reiziger
14 nachten verbleven in maart 2019
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
17 jan 2019
Negatief: Voorzieningen
Its cheap and in a good location close to the shops beach and very safe.I was able to go out and come in quite late
Geverifieerde reiziger
6 nachten verbleven in januari 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
8 jan 2019
Geverifieerde reiziger
6 nachten verbleven in december 2018
8/10 – Goed
Ville
23 dec 2018
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Ville
7 nachten verbleven in december 2018
4/10 – Matig
Adriana
1 dec 2018
Negatief: Netheid, comfort kamer
Quite bad
Not at all clean and no staff available upon our arrival. Would not recommend, despite the cheap rates. The area however is safe and quiet, but a bit «off» but ok
Adriana
1 nacht verbleven in november 2018
4/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
7 mei 2018
Positief: Personeel en service
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Rapporto prezzo qualità sconveniente
Rapporto prezzo qualità sconveniente In quanto al medesimo prezzo si possono trovare appartamenti più centrali e più confortevoli (divano letto con materasso scomodo e lenzuola usate)
Geverifieerde reiziger
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
6 apr 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Sal (Santa Maria)
Très sympa. J'ai bien aimé.
Geverifieerde reiziger
6/10 – Redelijk
J, Fin
3 apr 2018
Positief: Personeel en service
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Sufficient and affordable
Getting out from the taxi, I was facing a locked door with a small sign above. Clearly this is not a hotel, but an apartment hotel as promised. After knocking for a while, across the street a neighbour directed me to the next building. There I continued to knock on doors and another neighbour finally showed me who the owner was. She let me in and started cleaning. After about an hour the room was ready and that was the last I saw of her (stayed one week). I could find basic stuff (water, sun block etc..) from a Chinese corner shop within 5 min walking distance. There is also fresh fruit sold on the big market right next to the hotel and that building also serves as a good landmark. There are very few tourist around this area, mostly just local people living in the surrounding blocks. It can be quite noisy in the room -- you can hear people talking (shouting) in the streets and the corridor. Earplugs recommended if you want to go to bed early or sleep late. I did not cook, so I can't comment the stove. Water and electricity worked fine. If you just want a place where you can sleep, shower and use the toilet but spend time looking for everything on your own, this can be a good place. This hotel met my expectations, which were quite low to begin with.
J
7 nachten verbleven in maart 2018
4/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
19 mrt 2018
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten, comfort kamer
Estadia Ruim
Com muita dificuldade (minutos) conseguia-se abrir a porta de acesso geral. As fotos no site não têm nada a ver com a realidade. Os mobiliários são obsoletos com destaque para a cama que é dum desconforto impressionante. A casa de banho emana vapores de esgoto.
Dormi/Paguei o 1º dia e as 10h30 saí e fui para outro local.