Central Hotel

2.0-sterrenaccommodatie

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

6,0 op 10 –

Populaire voorzieningen

  • Parking inbegrepen
  • Restaurant
  • Bar
  • Wasvoorzieningen
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Speciale incheckinstructies

De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Belangrijke informatie

Algemene info

Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Veelgestelde vragen

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Waar staat Central Hotel?

Dit hotel in Sal ligt op 5 minuten wandelen van Nazarene-kerk, Stadsplein van Santa Maria en Mercado Municipal de Santa Maria. Ook Praia de Santa Maria en Pier van Santa Maria liggen op 10 minuten wandelen.

Beoordelingen

Beoordelingen over

6,0

8,0

Netheid

4,0

Voorzieningen

10

Personeel en service
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 1 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 1 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerd

6/10 – Matig

Giovanna

Positief: Netheid, personeel en service
Negatief: Voorzieningen
The best thing was the staff and the location. Room could do with some improvement when it comes to the bathroom ventilation system (there was none and it created humidity). But staff was amazing, helpful ajd cordial. Breakfast was goos as well.
7 nachten verbleven in februari 2026