Gehele woning
House RIVAGE .
Fotogalerie voor House RIVAGE .





Beoordelingen
10 op 10 –
Uitzonderlijk
Gehele woning
4 slaapkamers4 badkamers170 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Cottage Les Roses de mer 2
Cottage Les Roses de mer 2
- Bubbelbad
- Keuken
- Wasmachine
- Gratis wifi
10.0 van 10, Uitzonderlijk, 4 beoordelingen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie 17360 000 450MA
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
80534
Over deze buurt

Sainte-Marie-de-Ré
In de buurt
Strand van Minimes28 min. rijden - 19.7 km- Plage de Montamer6 min. wandelen - 0.6 km
- Plage de la Salée11 min. wandelen - 1.0 km
- Plage de la Basse Benaie4 min. rijden - 2.1 km
- Vieux Port22 min. rijden - 16.9 km
Lokaal vervoer
- Station Châtelaillon-Plage - 28 min. rijden
- Luchthaven La Rochelle-Île de Ré (LRH), Frankrijk - 23 min. rijden
Restaurants
- Beach Bar10 min. rijden
- L’ane Qui Tangue8 min. rijden
- La Cervoiserie de La Flotte5 min. rijden
- Ré-glisse6 min. rijden
- L aile de ré7 min. rijden
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over House RIVAGE .
Beoordelingen
10







