Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.
Villa Mango Dezîles Guadeloupe
Deze rookvrije villa beschikt over een wasserij en een tuin. Deze villa heeft 2 slaapkamers en biedt gratis wifi en een terras. De keuken is voorzien van een koelkast, oven, kookplaat en microgolfoven.
Elke kamer met airconditioning in deze villa is voorzien van een koffiezetapparaat/waterkoker en een haardroger. Elke kamer heeft een terras. De keukens beschikken onder meer over een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en een eetruimte.
Elke badkamer is voorzien van een douche. In deze villa in Sainte-Anne is wifi gratis, met een snelheid van 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximum 6 toestellen).
Accommodatie-voorzieningen
Strand
Strand in de buurt
Internet
Beschikbaar in de villa: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplekken ter plaatse
Keuken
Afwasmachine
Broodrooster
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Oven
Eetopties
Eettafel
Slaapkamers
2 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
1 badkamer
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Toiletpapier
Woonruimtes
Apart eetgedeelte
Eettafel
Entertainment
Tv
Buiten
Patio
Tuin
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Comfort
Airconditioning
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Strijkijzer/strijkplank
Uitgelichte locatiekenmerken
In een dorp
Op het platteland
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
Langdurige huurders welkom.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Over deze buurt
deze villa ligt in een landelijke omgeving en vlak bij het strand in Sainte-Anne. Bezoek culturele hoogtepunten Edgar Clerc Archeologisch Museum en Musée Saint-John Perse. Daarnaast kun je ook een bezoekje brengen aan enkele van de lokale attracties, zoals Karucoco Parc en Ville de Sainte-Anne Centre Culturel. Aquarium de la Guadeloupe en Mémorial ACTe zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Sainte-Anne
Pointe-à-Pitre (PTP-Pointe-à-Pitre Intl.) - 37 min. rijden
Restaurants
Le Manaïa
10 min. rijden
Bar du Club Med "La Caravelle
12 min. rijden
Le Balaou - Restaurant de plage
12 min. rijden
Kote Sud
11 min. rijden
O' Yame
9 min. rijden
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Villa Mango Dezîles Guadeloupe?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Villa Mango Dezîles Guadeloupe inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 18.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Villa Mango Dezîles Guadeloupe uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Villa Mango Dezîles Guadeloupe?
Deze villa ligt vlak bij het strand, op 10 km afstand van Karucoco Parc, Ville de Sainte-Anne Centre Culturel en Plage de Gros Sable. Ook Strand van St. Anne en Plage de la Baie liggen op 10 km afstand.