Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.
Propriété au Milieu dun Parc d 1,5h Classé, 11 Chambres, 8 SDB Superbe Déco
Dit vakantiehuis beschikt over een fitnesscentrum en een wasserij. Dit vakantiehuis beschikt over een bubbelbad. Geniet daarnaast van een wasmachine en 8 badkamers. Een haardroger, een douche en een strijkplank/strijkijzer zijn enkele van de overige voorzieningen.
Elke kamer in dit vakantiehuis is voorzien van een strijkplank/strijkijzer. Elke badkamer is uitgerust met een douche met een bubbelbad en een haardroger.
Recreatieve voorzieningen van dit vakantiehuis bestaan onder andere uit fitnessfaciliteiten.
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in de woning: wifi
Slaapkamers
9 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
8 badkamers
Bubbelbad
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Toiletpapier
Zeep
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Comfort
Verwarming
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Alleen katten en honden zijn welkom
Tot 10 kg per huisdier
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Aparte rookruimtes
Diensten en faciliteiten
Strijkijzer/strijkplank
Dingen om te doen
Sportschool
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
2 in totaal (tot 10 kg per huisdier)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
Events allowed: family gatherings and birthday parties
Roken
Smoking allowed: in designated areas
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten en evenementen (inclusief familiefeesten en verjaardagsfeesten) met max. 22 aanwezigen zijn ter plaatse toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie Non
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
dit vakantiehuis ligt in Saint-Pavace. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Romeinse Muren en Collegiale Saint-Pierre La Cour. Daarnaast kun je ook de plaatselijke attracties, zoals La Nuit des Chimeres en Arche de la Nature een bezoekje brengen. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Bugatti Circuit of Circuit de la Sarthe. Bekijk onze reisgids voor Saint-Pavace
Zijn huisdieren welkom bij Propriété au Milieu dun Parc d 1,5h Classé, 11 Chambres, 8 SDB Superbe Déco?
Ja, bij deze accommodatie zijn honden en katten met een gewicht van maximum 10 kg per huisdier toegestaan (maximum 2 in totaal).
Hoe laat kan ik bij Propriété au Milieu dun Parc d 1,5h Classé, 11 Chambres, 8 SDB Superbe Déco inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Propriété au Milieu dun Parc d 1,5h Classé, 11 Chambres, 8 SDB Superbe Déco uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Propriété au Milieu dun Parc d 1,5h Classé, 11 Chambres, 8 SDB Superbe Déco?
Dit vakantiehuis in Saint-Pavace ligt en op 5 km afstand van Musée de Tesse, Leon-Bollée-stadion en St-Julien-kathedraal. Ook Romeinse Muren en La Nuit des Chimeres liggen op 5 km afstand.
Beoordelingen over Propriété au Milieu dun Parc d 1,5h Classé, 11 Chambres, 8 SDB Superbe Déco