Gehele woning
Sea view, 400 m from the beach and the port, air conditioning, Wifi
Vakantiehuis in Saint-Mandrier-sur-Mer
Fotogalerie voor Sea view, 400 m from the beach and the port, air conditioning, Wifi

Beoordelingen
8,6 op 10 –
Voortreffelijk
Gehele woning
4 slaapkamers2 badkamersMax. aantal: 8120 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Charming house with pool, air conditioning, and Wi-Fi, just steps from the harbor and the beaches.
Charming house with pool, air conditioning, and Wi-Fi, just steps from the harbor and the beaches.
- Zwembad
- Wasmachine
- Gratis wifi
- Airconditioning
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie 0000
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
House
Sea View, At 400 M Of And Port
Sea View at 400 m of Beach Port
Sea View, at 400 m of beach and port ST MANDRIER SUR MER
Sea View, at 400 m of beach and port Private vacation home
76
Over deze buurt

ST MANDRIER SUR MER








