Fotogalerie voor Mosala 4 – Waterfront T3 in Saint-Leu





Geheel appartement
2 slaapkamers 1 badkamer 45 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Résidence Santa Apolonia
Résidence Santa Apolonia
- Keuken
- Gratis wifi
- Airconditioning
- Ontbijt beschikbaar
8.6 van 10, Uitstekend, 82 beoordelingen
Beleid
Belangrijke informatie
Optionele extra's
- Toeslag voor hoge kinderstoel: EUR 4 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Accommodatie ook bekend onder de naam
570351
Over deze buurt
dit appartement ligt aan het water in Saint-Leu. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Pitons, Cirques en Remparts van Réunion en Plage de la Souris Chaude. Daarnaast kun je ook Musée Stella Matutina en Cave of the First French bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. Kélonia en Run' Aventures zijn ook een bezoek waard.

Saint-Leu
In de buurt
- Musée Stella Matutina - 4 min. rijden - 4.8 km
- Kélonia - 5 min. rijden - 2.9 km
- Conservatoire Botanique National de Mascarin - 6 min. rijden - 6.6 km
- Plage de la Saline les Bains - 13 min. rijden - 15.3 km
- Plage de L'Hermitage - 16 min. rijden - 21.8 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- Vamos - 7 min. rijden
- Le Choka Bleu - 12 min. rijden
- L'uni Vert - 14 min. rijden
- Tangor - 3 min. wandelen
- Au Pont Thon - 12 min. wandelen