Geheel appartement·Particuliere eigenaar

Apt close to Sabaneta's park

Appartement in Sabaneta

Fotogalerie voor Apt close to Sabaneta's park

3 slaapkamers, een strijkplank/strijkijzer, wifi, beddengoed
Interieur
Privékeuken
Privékeuken
Woonruimte

Beoordelingen

2,0 op 10 –

Geheel appartement

3 slaapkamers2 badkamers

Populaire voorzieningen

  • Droogkast
  • Wasmachine
  • Huisdiervriendelijk

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.

Apt close to Sabaneta's park

Appartement in Sabaneta
Dit rookvrije appartement beschikt over een wasserij. Dit appartement biedt onder meer 2 badkamers en een wasmachine aan voor je gemak, samen met een douche en een strijkplank/strijkijzer.
Elke kamer in dit appartement is voorzien van een strijkplank/strijkijzer. Elke badkamer is voorzien van een douche.

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: wifi

Slaapkamers

  • 3 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • 2 badkamers
  • Douche
  • Handdoeken inbegrepen
  • Toiletpapier

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk
  • Alleen katten en honden zijn welkom
  • Tot 10 kg per huisdier

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Strijkijzer/strijkplank

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder (De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, maar er zijn wel toestellen op gas. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 15.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 12:00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken

Huisdieren

Huisdieren toegelaten
Alleen honden en katten zijn toegestaan
1 in totaal (tot 10 kg per huisdier)

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, maar wel toestellen op gas. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie 244229

Overige info

Als je met een kind reist, kan je accommodatie de volgende documenten vereisen: Ouders die met een kind onder de 18 jaar naar Colombia reizen, dienen mogelijk de geboorteakte en het identiteitsbewijs (paspoort voor bezoekers uit het buitenland) van het kind te tonen tijdens het inchecken. Als een familielid of wettelijke voogd naar Colombia reist met een kind, dient het familielid of de voogd mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, met de handtekening van beide ouders, en een kopie van het identiteitsbewijs van beide ouders. Als slechts één ouder naar Colombia reist met het kind, dient deze ouder mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, voorzien van een handtekening van de andere ouder. Bezoekers die van plan zijn om met kinderen te reizen, dienen voor verdere ondersteuning voorafgaand aan hun reis het Colombiaanse consulaat te contacteren.

Over deze buurt

Kaart
Sabaneta, Antioquia

In de buurt

  • Sabaneta Park - 10 min. wandelen - 0.8 km
  • Winkelcentrum Santa Fe - 9 min. rijden - 8.5 km
  • Oviedo-winkelcentrum - 9 min. rijden - 8.5 km
  • Parcque del Poblado - 10 min. rijden - 10.2 km
  • Winkelpark El Tesoro - 11 min. rijden - 10.3 km

Lokaal vervoer

  • Station La Estrella - 14 min. wandelen
  • Internationale luchthaven José María Córdova (MDE), Medellín, Colombia - 50 min. rijden

Restaurants

  • ‪El Kiosco - ‬3 min. wandelen
  • ‪Gabriela Laboratorio - ‬3 min. wandelen
  • ‪Picarosso - ‬6 min. wandelen
  • ‪Pizza en Leña - ‬8 min. wandelen
  • ‪Tres Momentos - ‬8 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Apt close to Sabaneta's park?

Ja, bij deze accommodatie zijn honden en katten met een gewicht van maximum 10 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal).

Hoe laat kan ik bij Apt close to Sabaneta's park inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Apt close to Sabaneta's park uitchecken?

Je dient om uiterlijk 12:00 uur uit te checken.

Waar staat Apt close to Sabaneta's park?

Dit appartement in Sabaneta ligt op 0,8 km van Sabaneta Park en op 10 km afstand van Winkelcentrum Santa Fe en Parque Rionegro. Ook La Frontera Park en Universidad EAFIT liggen op 10 km afstand. Station La Estrella ligt op 14 minuten wandelen en naar Station Sabaneta is het 19 minuten wandelen.

Beoordelingen over Apt close to Sabaneta's park

Beoordelingen

2,0
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 1 beoordelingen

2,0/10

Netheid

2,0/10

Voorzieningen

2,0/10

Staat van de accommodatie en faciliteiten

2,0/10

Milieuvriendelijkheid

Beoordelingen

2/10 – Ontzettend slecht

Fernando

Reisde met een groep, Zakenreiziger
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Publicidad errada
8 nachten verbleven in juni 2025