Gehele woning

YourHouse Goet, villa with private pool

Fotogalerie voor YourHouse Goet, villa with private pool

Een zwembad met een wit gebouw op de achtergrond, palmbomen en een heldere lucht.
Een moderne woonkamer met een bank, salontafel en stoel.
Een moderne woonkamer met een bank, salontafel, eettafel en stoelen.
Een gang met een houten deur, een spiegel, een rieten stoel en een vaas.
Een overdekt buitengebied met een tafel en stoelen, palmbomen en uitzicht op een zwembad.

Gehele woning

2 slaapkamers2 badkamersMax. aantal: 4200 m²

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Buitenruimte

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

YourHouse Goet, villa with private pool

  • Welkom in deze moderne en ruime villa met privézwembad en tuin in Sa Pobla, 12 km van Playa de Muro; ideaal voor 2-4 gasten.



    Sa Pobla, in het centrum-noorden van Mallorca, biedt vele diensten zoals restaurants, winkels en supermarkten. Elke zondag is er de beroemde straatmarkt waar je fruit en groenten van de boeren kunt kopen. In 10-15 minuten met de auto bereik je Can Picafort en Playa de Muro, beide met fijne zandstranden. Het is aan te raden om de oude stad Alcúdia en Pollença te bezoeken. Een auto is noodzakelijk.



    Het huis valt op door de mooie buitenkant, waaronder het privézwembad met chloor met een afmeting van 8 x 4 meter. Het zwembad wordt omringd door een terras met ligbedden, parasols en een tuin met palmbomen. De tuin is uitgerust met een mobiele barbecue en een buitendouche. Op de eerste verdieping van het huis is er nog een gemeubileerd terras met uitzicht op het platteland.



    De kamers in het huis zijn licht en modern, met een woon-eetkamer met airconditioning, keuken, gratis Wifi en satelliet TV. De keuken heeft gas- en keramische kookplaten en is goed uitgerust, met onder andere een vaatwasser en een gasoven. De twee slaapkamers, een met een tweepersoonsbed en de andere met twee eenpersoonsbedden, zijn comfortabel, hebben airconditioning en toegang tot een terras. Twee badkamers met een douche, een haardroger en een wasmachine maken de uitrusting compleet.





    Let op:



    Elektriciteitstoeslag: 0,35 Eur / kW (te betalen op de dag van vertrek aan de eigenaar).



    De aanbetaling zal worden bewaard met een creditcard en de klant zal zijn gegevens moeten verstrekken via een beveiligde betalingslink. De borg wordt binnen 7 dagen na vertrek terugbetaald.



    Op de Balearen is er een toeristenbelasting, genaamd Ecotasa, die betaald moet worden voor elke gast vanaf 16 jaar. Het bedrag is 2,2 EUR per nacht en persoon in het hoogseizoen en 0,55 EUR per nacht en persoon in het laagseizoen. Vanaf de negende nacht wordt dit bedrag gehalveerd in het hoogseizoen. De Ecotasa moet voor aankomst worden betaald.



    Belangrijk: zoals vereist door de wet, moeten we vragen om kopieën van ID-kaarten of paspoorten van alle gasten ouder dan 16 jaar. Deze informatie wordt per e-mail verstuurd.



    We accepteren geen feesten/evenementen.

Accommodatie-voorzieningen

Zwembad/spa

  • Zwembad

Internet

  • Beschikbaar in de villa: gratis wifi

Keuken

  • Afwasmachine
  • Broodrooster
  • Elektrische waterkoker
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Microgolfoven
  • Oven

Slaapkamers

  • 2 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • 2 badkamers
  • Douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen

Entertainment

  • Tv met kabel-/satellietzenders

Buiten

  • Barbecue
  • Omheinde tuin
  • Patio
  • Tuin

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Comfort

  • Airconditioning

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Strijkijzer/strijkplank

Uitgelichte locatiekenmerken

  • Op het platteland

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Tuin
  • Unitgrootte: 200 vierkante meter

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 16.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 25

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisregels

No se permite fumar dentro de la casa.

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
Langdurige huurders welkom.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie ESFCTU000007030000037846000000000000000000000ETV/5128, ETV/512
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Over deze buurt

deze villa ligt in Sa Pobla in een landelijke omgeving. Haven van Alcúdia en Haven van Pollensa zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Playa de Muro en Strand van Alcúdia. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Plaza de Toros of Karting Can Picafort. Bekijk onze reisgids voor Sa Pobla
Meer villa's in Sa Pobla
Kaart
Sa Pobla

In de buurt

  • Een heldere turquoise zee, een zandstrand en een resort met witte gebouwen en palmbomen.
    Playa de Muro
    15 min. rijden - 14.4 km
  • Een strand met helder turquoise water, een zandstrand en in de verte bergen.
    Strand van Alcúdia
    17 min. rijden - 15.8 km
  • Een jachthaven met verschillende zeilboten in kalm water.
    Haven van Palma de Mallorca
    33 min. rijden - 61.7 km
  • Museu de Sa Jugueta Antiga
    11 min. wandelen - 0.9 km
  • Haven van Alcúdia
    19 min. rijden - 19.9 km

Lokaal vervoer

  • Station Sa Pobla - 3 min. rijden
  • Palma de Mallorca (PMI) - 38 min. rijden

Restaurants

  • Restaurante Mirabona
    16 min. rijden
  • BP
    2 min. rijden
  • Bacan Pizzas de Autor
    6 min. rijden
  • Bar Es Club
    6 min. rijden
  • Son Catiu
    10 min. rijden

Veelgestelde vragen

Beschikt YourHouse Goet, villa with private pool over een zwembad?

Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.

Zijn huisdieren welkom bij YourHouse Goet, villa with private pool?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij YourHouse Goet, villa with private pool inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij YourHouse Goet, villa with private pool uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat YourHouse Goet, villa with private pool?

Deze villa ligt in een landelijke omgeving, op 3,5 km van Can Planes en op 3,5 km van Bodegas Crestatx. Ook Museo Etnológico de Muro en Paintball Fantasy liggen op 10 km afstand. Station Sa Pobla ligt op 20 minuten wandelen.