Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.
Ma Maison - Charme House in Rome
Dit rookvrije appartement beschikt over een bubbelbad en een wasserij. Geniet in dit appartement van de keuken met een koelkast, oven, kookplaat en keukeneiland. Er zijn gemakken als een wasmachine en een koffie/theemaker, terwijl je ook kunt gebruikmaken van gratis wifi en een smart-tv.
Elke kamer met airconditioning in dit appartement is voorzien van een koffiezetapparaat/waterkoker en een haardroger. Het meubilair in elke kamer bestaat uit eettafels en keukeneilanden. De keukens beschikken onder meer over een koelkast, een kookplaat en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is voorzien van een douche en een bidet.
Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi. Elke kamer is voorzien van smart-tv.
Recreatieve voorzieningen van dit appartement bestaan onder andere uit een bubbelbad.
Accommodatie-voorzieningen
Zwembad/spa
Bubbelbad
Internet
Beschikbaar in het appartement: gratis wifi
Keuken
Elektrische waterkoker
Keukeneiland
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Kruiden
Oven
Eetopties
Eettafel
Slaapkamers
2 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
1 badkamer
Bidet
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Woonruimtes
Eettafel
Entertainment
Smart-tv
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Strijkijzer/strijkplank
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.30 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
dit appartement ligt in Prenestino-Labicano, een wijk in Rome. Colosseum en Basilica di Santa Maria Maggiore zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Villa Borghese en Circus Maximus. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Foro Italico of Stadio Olimpico. Bekijk onze reisgids voor Rome
Zijn huisdieren welkom bij Ma Maison - Charme House in Rome?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Ma Maison - Charme House in Rome inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Ma Maison - Charme House in Rome uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.30 uur uit te checken.
Waar staat Ma Maison - Charme House in Rome?
Dit appartement ligt in Prenestino-Labicano, op 5 km afstand van Via Appia Nuova, Colosseum en Forum Romanum. Ook Via Marsala en Sint-Jan van Lateranen liggen op 5 km afstand. Station Malatesta ligt op maar 4 minuten wandelen en naar Station Filarete is het 8 minuten wandelen.
Beoordelingen over Ma Maison - Charme House in Rome