Raffy in Rome

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

8,0 op 10 –
Zeer goed

Populaire voorzieningen

  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi
  • Schoonmaakservice
De huidige prijs is € 121
inclusief belastingen en toeslagen
6 apr - 7 apr

Kameropties

Tweepersoonskamer

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed

Tweepersoonskamer

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Raffy in Rome in Vaticaan bevindt zich bij een trein-/metrostation. Vaticaanse Musea en Engelenburcht (Castel Sant'Angelo) zijn culturele hoogtepunten, maar bezoek ook enkele opmerkelijke bezienswaardigheden van het gebied, zoals Sint-Pietersbasiliek en Piazza Navona. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Foro Italico of Stadio Olimpico. Bekijk onze reisgids voor Rome
Meer pensions in Rome
Kaart
Via Premuda 1c, Rome, RM, 00195

In de buurt

  • Vaticaanse Musea
    Vaticaanse Musea
    10 min. wandelen - 0.9 km
  • Sint-Pietersbasiliek
    Sint-Pietersbasiliek
    15 min. wandelen - 1.3 km
  • Sixtijnse Kapel
    Sixtijnse Kapel
    15 min. wandelen - 1.3 km
  • Tribunale Ordinario di Roma - Sezione Penale
    2 min. wandelen - 0.2 km
  • Piazzale Clodio
    5 min. wandelen - 0.5 km

Lokaal vervoer

  • Milizie-Angelico Tram Stop - 11 min. wandelen
  • Station Rome Appiano - 19 min. wandelen
  • Luchthaven Ciampino (CIA) - 47 min. rijden

Restaurants

  • Mae Cafè Vin & Cuisine
    5 min. wandelen
  • Panificio Bonci
    4 min. wandelen
  • Barrios Cafè
    3 min. wandelen
  • Puro Sud
    4 min. wandelen
  • Carnosa
    4 min. wandelen

Over deze accommodatie

Raffy in Rome

Pension vlak bij Vaticaanse Musea
In de omgeving van Sixtijnse Kapel en Sint-Pietersbasiliek ligt Raffy in Rome, waar je geniet van een tuin. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Raffy in Rome bieden voorzieningen zoals gratis wifi.

Gelijkaardige accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi
  • Wifisnelheid op de kamer: 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximum 6 toestellen)

Parkeren en vervoer

  • Geen parkeergelegenheid ter plaatse

Voorzieningen

  • Virtuele receptie

Gastendiensten

  • Schoonmaakservice (dagelijks)

Buiten

  • Tuin

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Geen lift

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 11.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie heeft geen receptie.
Binnen de 48 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies en een toegangscode.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Vul voor aankomst via een beveiligde link het online registratieformulier in
Na het boeken dien je een kopie van je legitimatiebewijs aan de accommodatie te verstrekken
Je kunt hulp vragen aan een virtuele receptie
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Toegangscode

Huisdieren

Huisdieren verblijven gratis
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • De stad heft de volgende belasting: EUR 7.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 10 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 10 jaar oud.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
Registratienummer van de accommodatie IT058091b4pgxwb5mb
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Raffy in Rome?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.

Hoeveel kost een verblijf bij Raffy in Rome?

Vandaag, 3 apr. 2026, kost een verblijf bij Raffy in Rome van één nacht voor twee volwassenen op 6 apr. 2026 min. € 121, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Bij Raffy in Rome zijn geen parkeermogelijkheden.

Hoe laat kan ik bij Raffy in Rome inchecken?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 11.00 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.

Tot hoe laat kan ik bij Raffy in Rome uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Raffy in Rome?

Dit pension ligt in Vaticaan, op 15 minuten wandelen van Monte Mario en Vaticaanse Musea. Ook Sint-Pietersbasiliek en Sixtijnse Kapel liggen op 2 km afstand. Milizie-Angelico Tram Stop ligt op 11 minuten wandelen en naar Station Cipro is het 12 minuten wandelen.

Beoordelingen

8,0

Zeer goed