Lanzies Guesthouse in Aurelio bevindt zich bij een trein-/metrostation. Bezoek enkele opmerkelijke bezienswaardigheden in de buurt, zoals Sint-Pietersbasiliek en Vaticaanse Musea. Ook Piazza Navona en Pantheon zijn zeker een bezoekje waard.Bekijk onze reisgids voor Rome
Rome (FCO-Fiumicino - Internationale luchthaven Leonardo da Vinci) - 28 min. rijden
Restaurants
Ferro e Ghisa
6 min. wandelen
Caffè Baldo
1 min. wandelen
Tiramisù
6 min. wandelen
Tako
4 min. wandelen
Cacio & Peppe
3 min. wandelen
Over deze accommodatie
Lanzies Guesthouse
Pension vlak bij Vaticaanse Musea
Lanzies Guesthouse bevindt zich dicht bij Istituto Dermopatico dell'Immacolata en Sint-Pietersbasiliek en biedt een buurtwinkel en een terras. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Andere voordelen van dit pension zijn:
Een continentaal ontbijt (toeslag), snelle uitcheckservice en een lift
Bagageopslagruimte, een kluis bij de receptie en meertalig personeel
Kamervoorzieningen
Alle kamers zijn individueel gemeubileerd en zijn voorzien van leuke bijkomstigheden zoals airconditioning, naast faciliteiten zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
Badkamers met douches en haardrogers
Flatscreentelevisies van 18 inch met digitale zenders
Privétuinen, (kleer)kasten en gemeenschappelijke keukens
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Eten en drinken
Dagelijks continentaal ontbijt tegen een toeslag beschikbaar van 07.00 uur tot 12.00 uur: EUR 5 voor volwassenen en EUR 5 voor kinderen
Dingen om te doen
Bingo
Gezinsvriendelijk
Grote koelkast/diepvriezer op de kamer
Kruidenier/supermarkt
Microgolfoven op de kamer
Reisbedje
Voorzieningen
Bagageopslag
Gemeenschappelijke koelkast
Gemeenschappelijke microgolfoven
Kluisje bij het onthaal
Kruidenier/supermarkt
Gastendiensten
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
Terras
Toegankelijkheidsvoorzieningen
2 treden naar de ingang
Lift
Meer
Aparte rookruimtes
Gemeenschappelijke woonkamer
Klamboes
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Douche
Haardroger
Pantoffels
Privébadkamer
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Flatscreen-tv van 18 inch met digitale zenders
Eten en drinken
Grote koelkast/diepvriezer
Koffiemolen
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Oven
Restaurantgidsen
Schoonmaakartikelen
Toegang tot gemeenschappelijke keuken
Meer
Aangrenzende kamers beschikbaar
Airconditioning
Bureau
Individueel ingericht
Individuele aankleding
Kluisje
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 12.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Toeslag voor late check-in tussen 21.00 uur en 23.00 uur
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Contactloos uitchecken
Toeslag voor laat uitchecken: EUR 20
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, dien je de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies en informatie voor het ophalen van de sleutel te ontvangen. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.
Contacteer de accommodatie minstens 72 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 20.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Opgewacht door de eigenaar, ophalen van sleutel
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten (uitgezonderd assistentiedieren en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 3 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 10.0 per nacht.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 5.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 10 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 10 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor continentaal ontbijt: ongeveer EUR 5 voor volwassenen en EUR 5 voor kinderen
Toeslag voor late check-in tussen 21.00 uur en 23.00 uur
Toeslag voor laat uitchecken: EUR 20
Toeslag voor extra bed: EUR 10.0 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Het personeel in deze accommodatie behoudt zich het recht voor om voor aankomst een pre-autorisatie uit te voeren op de creditcard van de gast.
Contactloos betalen is mogelijk
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector, een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem, een EHBO-koffer en buitenverlichting
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Registratienummer van de accommodatie IT058091B4QXZYETDI
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
In overeenstemming met nationale en gemeentelijke richtlijnen is airconditioning alleen tijdens bepaalde uren beschikbaar van 31 mei tot 15 september.
Deze accommodatie verwelkomt gasten van elke seksuele geaardheid of geslachtsidentiteit (LHBTI+-vriendelijk)
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Lanzies Guesthouse?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Lanzies Guesthouse?
Vandaag, 1 apr. 2026, kost een verblijf bij Lanzies Guesthouse van één nacht voor twee volwassenen op 19 apr. 2026 min. € 127, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Lanzies Guesthouse inchecken?
Inchecken kan vanaf: 12.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur. Laat inchecken kan tussen 21.00 uur en 23.00 uur. Hiervoor wordt wel een toeslag in rekening gebracht.
Tot hoe laat kan ik bij Lanzies Guesthouse uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken. Voor een bedrag van EUR 20 kun je laat uitchecken.
Waar staat Lanzies Guesthouse?
Dit pension ligt in Aurelio, op 3 km afstand van Istituto Dermopatico dell'Immacolata, Vaticaanse Musea en Sint-Pietersbasiliek. Ook Piazza Navona en Pantheon liggen op 5 km afstand. Station Baldo degli Ubaldi ligt op maar 2 minuten wandelen en naar Station Cornelia is het 9 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Lanzies Guesthouse
8,8
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,4
Netheid
7,4
Voorzieningen
9,4
Personeel en service
9,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 1 van 3 beoordelingen
10 - Uitstekend
1
Gastenscore: 8 - Goed. 2 van 3 beoordelingen
8 - Goed
2
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 3 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 3 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 3 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
8/10 – Goed
Sylvana
Reisde met familie
4 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service
The room is clean and charming, with a cozy atmosphere. The location is very convenient—just 120 meters from the nearest train station, and Line A takes you directly to most of the main tourist attractions. The only downside is parking, which can be quite difficult to find. I was lucky to get a spot right in front of Lanzies Guesthouse. Max was incredibly helpful throughout my stay, which made the experience even better.
Sylvana
1 nacht verbleven in oktober 2025
8/10 – Goed
Viktor
Reisde met een groep
13 apr 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Dear Max, we, two women aged 62 and 70, thank you for your kindness, helpfulness and reliability. The room and bathroom were clean and well-kept, and appropriate for the price. The outdoor seating area needed some love and care. The kitchen could be used for breakfast, but the chairs were not very comfortable. The house and the surrounding area were safe and the transport links were very good.
Viktor
2 nachten verbleven in april 2024
10/10 – Uitstekend
Aalia
Reisde met familie
11 okt 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Lanzies guesthouse was wonderful. We stayed in the triple room. Beds were very comfortable. Was so nice to have a large communal garden and kitchen ( shared with 2 other rooms). Had a very homely feel to the place. The room was big and the area was quiet and very clean. The triple room had air con, a mini fridge, kettle, coffee maker (with pods provided!) and tea/sugar etc. the kitchen was also fully equipped with cutlery and plates/ hob/ microwave and fridge. we were so happy that the triple room had an actual single bed (as well as the double) instead of a sofa bed like most other places. We have no negative comments about the room but just a tip: to get consistent hot water in the bathroom sink make sure the tap is fully up and to the left otherwise the hot water is intermittent. This is not a complaint but just different to what we were used to.
Max was very accommodating and provided an iron/ ironing board. He also responded very quickly to messages (before and during the stay) and gave us a map on the first day and outlined all the main attractions and how to get there. This was a big help as we had never been to Rome before!
The location of the guesthouse was great- Right next to the metro and bus stops, close to Vatican city and easy access into the city centre for attractions. There were many restaurants nearby but if you take a 5-10 min bus ride you'll find many more restaurants.
Would definitely recommend Lanzies Guesthouse