Hotel Cervia bevindt zich in Stadscentrum van Rome, een wijk in Rome, en ligt vlak bij een metrostation. Galleria Borghese en Engelenburcht (Castel Sant'Angelo) zijn culturele hoogtepunten, maar bezoek ook enkele opmerkelijke bezienswaardigheden van het gebied, zoals Trevifontein en Spaanse Trappen. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Foro Italico of Stadio Olimpico. Bekijk onze reisgids voor Rome
Via Palestro 55, Rome, RM, 00185
In de buurt
Via Marsala
3 min. wandelen - 0.3 km
Via XX Settembre
8 min. wandelen - 0.7 km
Piazza della Repubblica
8 min. wandelen - 0.7 km
Via Nazionale
10 min. wandelen - 0.9 km
Basilica di Santa Maria Maggiore
12 min. wandelen - 1.0 km
Lokaal vervoer
Station Castro Pretorio - 3 min. wandelen
Rome (XRJ-Station Roma Termini) - 7 min. wandelen
Luchthaven Ciampino (CIA) - 38 min. rijden
Restaurants
The Yellow Bar
1 min. wandelen
The Bramble
1 min. wandelen
Pizzeria Del Secolo
Florian's Cafe
3 min. wandelen
Osteria Macondo
3 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel Cervia
Hotel vlak bij Via Nazionale
In de omgeving van Basilica di Santa Maria Maggiore en Via Veneto ligt Hotel Cervia, waar je geniet van een bar. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Andere voordelen zijn:
Een ontbijtbuffet (toeslag), een shuttleservice van/naar de luchthaven en hulp bij uitstappen/tickets
Een 24-uurs receptie, rookvrije accommodatie en conciërgeservice
Bagageopslagruimte, meertalig personeel en een kluis bij de receptie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hotel Cervia bieden voorzieningen zoals gratis wifi, kluisjes en roomservice.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Gratis parkeerplaatsen buiten het terrein
Shuttleservice van/naar de luchthaven (toeslag)
Eten en drinken
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 08.00 uur tot 10.00 uur: EUR 5 per persoon
Een bar/lounge
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Gastendiensten
Conciërgeservices
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Meer
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Entertainment
Flatscreen-tv met digitale zenders
Eten en drinken
Roomservice
Meer
Kluisje
Telefoon
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 12.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend
Speciale incheckinstructies
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie minstens 72 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na middernacht te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Huisdieren verblijven gratis
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Tot 15 kg per huisdier
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 2 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 4.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 10 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 10 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 5.00 per persoon
Laat uitchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Geluidsdichte kamers kunnen niet gegarandeerd worden.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem, een EHBO-koffer en raambeveiliging
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Nationale beoordeling
Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Hotel Cervia Rome
Cervia Rome
Cervia Roma Hotel
Cervia Roma Rome
Hotel Cervia Rome
Hotel Cervia Hotel
Hotel Cervia Hotel Rome
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Cervia?
Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren met een maximumgewicht van 15 kg per huisdier toegestaan. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Je kunt in de omgeving gratis parkeren.
Hoe laat kan ik bij Hotel Cervia inchecken?
Inchecken kan vanaf: 12.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Cervia uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Biedt Hotel Cervia een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar.
Waar staat Hotel Cervia?
Dit hotel ligt in Stadscentrum van Rome, op 15 minuten wandelen van Via Marsala en Via Nazionale. Ook Basilica di Santa Maria Maggiore en Via Veneto liggen op 2 km afstand. Station Castro Pretorio ligt op maar 3 minuten wandelen en naar Termini Tram Stop is het 9 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel Cervia
6,8
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
7,0
Netheid
7,4
Locatie
7,4
Personeel en service
6,6
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 8 van 63 beoordelingen
10 - Uitstekend
8
Gastenscore: 8 - Goed. 28 van 63 beoordelingen
8 - Goed
28
Gastenscore: 6 - Redelijk. 11 van 63 beoordelingen
6 - Redelijk
11
Gastenscore: 4 - Matig. 8 van 63 beoordelingen
4 - Matig
8
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 8 van 63 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
8
Beoordelingen
8/10 – Goed
Sven
Reisde met een groep
23 mei 2022
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Netjes, leuk personeel! Mooi dichtbij het station
Sven
3 nachten verbleven in mei 2022
4/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
Reisde met partner
9 apr 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
De locatie en voorzieningen zijn prima, maar het is ontzettend gehorig. Je hoort constant deuren die dicht worden geslagen waardoor je wakker schrikt.
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in april 2019
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
Reisde met een groep, Reisde met partner
5 mrt 2019
Positief: Personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Personeel was erg vriendelijk en behulpzaam en onden goed Engels
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in februari 2019
10/10 – Uitstekend
Vegar
Reisde met familie
23 mei 2022
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Vegar
3 nachten verbleven in mei 2022
8/10 – Goed
Maria Luisa
23 okt 2021
Maria Luisa
2 nachten verbleven in oktober 2021
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
22 nov 2019
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in november 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Reisde met een groep
17 nov 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
A Sandra foi muito atenciosa e nos deixou fazer early check in.
Geverifieerde reiziger
7 nachten verbleven in november 2019
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
16 nov 2019
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
De facil acceso y la relacion calidad precio muy razonable
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in november 2019
6/10 – Redelijk
ryu
11 okt 2019
共用バス・トイレが少な過ぎ。タオル交換が3日に1度。
ryu
4 nachten verbleven in oktober 2019
4/10 – Matig
Liliane, France
Reisde met partner
11 okt 2019
Positief: Personeel en service
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Emplacement très bruyant, matelas très inconfortable, salle de bain commune très sale, aucune insonorisation : on avait l’impression d’être dehors bien que la fenêtre et les volets soit fermés.
Chambre beaucoup plus petite que ce que l’on voit sur les photos. Nous avons passé une très mauvaise nuit.
Liliane
1 nacht verbleven in oktober 2019
4/10 – Matig
Isaac, Germany
Reisde met een groep
8 okt 2019
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Good: location. Bad: could be really noisy at time as this is located at some youth hostels area. No basic amenities available. Shared bathroom was a nightmare. Asked 2 different staffs for additional fan as the one in the room not working but not entertained. No elevator, not recommended if you're travelling with big luggages.
Isaac
3 nachten verbleven in oktober 2019
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
16 sep 2019
Positief: Netheid
Negatief: Comfort kamer
Geverifieerde reiziger
7 nachten verbleven in september 2019
8/10 – Goed
Shaynese
8 sep 2019
Positief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Negatief: Netheid
Hotels.com Supplier Partner
Only complaint the bathrooms were not clean. They need to bleach, mildew, shower curtains old and dirty. Blankets on beds need to be replaced. I will be back to check again in the future.
Shaynese
4 nachten verbleven in september 2019
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
31 jul 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
The door late in the evernig is closed and the bell, to call th reception, was not visible at all. So we were able to enter the hotel after 23.00 only thanks to the person who was leaving in the same building. Check the bell if u decide to come bacm late. Also, no soap in the shared shower.
Zoya
1 nacht verbleven in juli 2019
8/10 – Goed
Tamas
22 jul 2019
Positief: Personeel en service
Tamas
7 nachten verbleven in juli 2019
10/10 – Uitstekend
Rossemery
25 jun 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Rossemery
2 nachten verbleven in juni 2019
4/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
22 jun 2019
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in juni 2019
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
17 jun 2019
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in juni 2019
6/10 – Redelijk
Fatih Yigit
9 jun 2019
Positief: Personeel en service
Cervia
Otelin konumu fena degil,ucretsiz otipark yok hotels.com unda haberi yok 10 kere sormamamıza ragmen.calisanlar cok yardimsever ve icten.merkeze 20 dk yurume mesafesinde,cevresinde restoranlar mevcut
Fatih Yigit
2 nachten verbleven in juni 2019
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
Reisde met partner
6 jun 2019
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Bien para el precio pagado........................:
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in mei 2019
2/10 – Ontzettend slecht
Diletta
28 mei 2019
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Posto vecchio e senza ascensore
Diletta
1 nacht verbleven in mei 2019
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
25 mei 2019
Positief: Personeel en service, voorzieningen
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in mei 2019
8/10 – Goed
Myrna
18 mei 2019
Positief: Netheid, personeel en service
Myrna
3 nachten verbleven in mei 2019
8/10 – Goed
Graciela
7 mei 2019
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Cerca de Terminl
Especialmente recomendado si tenes qie quedarte cerca de Termini. No tiene ascensor