Hotel Amalfi in Stadscentrum van Rome bevindt zich bij een winkelcentrum. Vaticaanse Musea en Engelenburcht (Castel Sant'Angelo) zijn culturele hoogtepunten, maar bezoek ook enkele opmerkelijke bezienswaardigheden van het gebied, zoals Colosseum en Spaanse Trappen. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Stadio Olimpico of Auditorium Parco della Musica. Bekijk onze reisgids voor Rome
Via Merulana 278, Rome, RM, 00185
In de buurt
Piazza Santa Maria Maggiore
2 min. wandelen - 0.2 km
Basilica di Santa Maria Maggiore
3 min. wandelen - 0.3 km
Via Nazionale
10 min. wandelen - 0.9 km
Colosseum
15 min. wandelen - 1.3 km
Teatro dell'Opera di Roma
8 min. wandelen - 0.7 km
Lokaal vervoer
Napoleone III Tram Stop - 3 min. wandelen
Station Rome Termini - 7 min. wandelen
Rome (FCO-Fiumicino - Internationale luchthaven Leonardo da Vinci) - 39 min. rijden
Restaurants
Tonnarello Santa Maria
1 min. wandelen
Molino
1 min. wandelen
La Mela d'Oro
4 min. wandelen
Shawarma Station
1 min. wandelen
Gran Caffè Maggiore
2 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel Amalfi
Hotel vlak bij Forum Romanum
Hotel Amalfi ligt op een steenworp van Colosseum en Trevifontein en biedt een dakterras, een droogkuis/wasserijservice en autoverhuur ter plaatse. Gratis wifi in de kamer en een bar zijn beschikbaar voor alle gasten.
Tijdens je verblijf geniet je ook van:
Een ontbijtbuffet (toeslag), een shuttleservice van/naar de luchthaven en snelle uitcheckservice
Snelle incheckservice, conciërgeservice en een vergaderruimte
Hulp bij uitstappen/tickets, een lift en een bagageopslagruimte
Beoordelingen van gasten tonen hoge cijfers voor het behulpzame personeel
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hotel Amalfi hebben voordelen zoals airconditioning, naast voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes. Beoordelingen van gasten zijn vol lof over de netheid van de kamers in deze accommodatie.
Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
Bidets, badkuipen of douches en gratis toiletartikelen
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven op verzoek tegen een toeslag
Eten en drinken
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 07.00 uur tot 10.30 uur: EUR 15 per persoon
Een bar/lounge
Dingen om te doen
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Gezinsvriendelijk
Wasserij
Voorzieningen
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Receptie met beperkte openingsuren
Wasserij
Gastendiensten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
Vergaderruimte
Buiten
Dakterras
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Lift
Pad zonder treden naar de ingang
Meer
4 etages
Aparte rookruimtes
Feestruimte
Klamboes
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Bad of douche
Bidet
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Entertainment
Lcd-tv met satellietzenders
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Elektrische waterkoker
Koffiezetapparaat/waterkoker
Minibar
Meer
Airconditioning (met klimaatregeling)
Bureau
Kluis
Telefoon
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Contactloos uitchecken
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
De receptie is dagelijks geopend van 07.00 uur tot middernacht.
Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 22.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden, sleutelkastje
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 10 per huisdier, per nacht
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
Er is een voer- en drinkbak beschikbaar
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 5 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 15 per nacht.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 6.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 10 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 10 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 15 per persoon
Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 65 per voertuig (enkele reis, voor maximum 3 personen)
Toeslag voor huisdieren: EUR 10 per huisdier, per nacht
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Toeslag voor babybed: EUR 15 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Accommodatieklasse
Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Amalfi?
Ja, honden en katten zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 10 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost een verblijf bij Hotel Amalfi?
Vandaag, 30 sep. 2026, kost een verblijf bij Hotel Amalfi van één nacht voor twee volwassenen op 25 okt. 2026 min. € 291, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij Hotel Amalfi zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Hotel Amalfi inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Amalfi uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Biedt Hotel Amalfi een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 65 per voertuig.
Waar staat Hotel Amalfi?
Dit hotel ligt in Stadscentrum van Rome, op 15 minuten wandelen van Piazza Santa Maria Maggiore, Colosseum en Via Nazionale. Ook Spaanse Trappen en Piazza di Spagna liggen op 2 km afstand. Napoleone III Tram Stop en Farini Tram Stop liggen op 5 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel Amalfi
9,0
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,2
Netheid
8,6
Locatie
9,4
Personeel en service
8,6
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 545 van 1004 beoordelingen
10 - Uitstekend
545
Gastenscore: 8 - Goed. 354 van 1004 beoordelingen
8 - Goed
354
Gastenscore: 6 - Redelijk. 78 van 1004 beoordelingen
6 - Redelijk
78
Gastenscore: 4 - Matig. 21 van 1004 beoordelingen
4 - Matig
21
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 6 van 1004 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
6
Beoordelingen
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
David
25 aug 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
A nice place to stay, within easy walking distance to Termini station but not too close to it. The staff is friendly and helpful. My room was on the small side, but overall I had a fine stay.
1 nacht verbleven in augustus 2026
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Karen Yovanna
30 jul 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Un hotel que aunque es chiquito su limpieza es excelente !!! Y su personal muy amable
1 nacht verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Tegan
20 aug 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Loved my stay at Hotel Amalfi, would recommend to others! It was a close walk to the main train station. Everyone who worked there was very friendly and helpful.
The room had everything I needed.
3 nachten verbleven in augustus 2026
Geverifieerde beoordeling
4/10 – Slecht
Arian
31 jul 2026
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Negatief: Personeel en service
Good location. Clean.
4 nachten verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Ana Elena
24 jul 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
El hotel es pequeño y hermoso, cada habitación tiene una recreación de una pintura famosa en el techo y en la puerta de entrada te explica que obra es. El baño está muy bien equipado y el personal es muy atento. La ubicación excelente.
3 nachten verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Randall
8 jul 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Rooms were clean and had nice air conditioning. Location was excellent, staff was excellent and the breakfast was outstanding. John who manages the breakfast was absolutely awesome.
3 nachten verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Martin
31 jul 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Enjoyed the hotel along with my son and grandson. Staff were very helpful. Air conditioning worked well during a killer heat wave
3 nachten verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
francine
21 jul 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Property is quaint. It has beautiful p
3 nachten verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
CARLOS
22 aug 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Todo
2 nachten verbleven in augustus 2026
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Roseanna
10 sep 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This hotel was just fabulous ! Excellent professional staff and nothing was a problem .. Breakfast and the ambiance was superb .
I had a single classic room which was spacious and immaculate plus mini bar and kettle.
I asked for air con to be turned off at night .
My only issue i had a gorgeous outlook but it was noisy late into the night .
The carpet was very stained which wasnt pleasant .
3 nachten verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Migdalia
15 aug 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We had a wonderful stay at Hotel Amalfi in Rome. The hotel was clean, comfortable, and in a great location, making it very convenient for exploring the city. The staff was exceptionally helpful, friendly, and accommodating throughout our stay.
One thing that really stood out was how helpful they were with our early-morning departure. They arranged affordable transportation to the airport for us at 4:00 a.m., which made our departure so much easier and less stressful.
Overall, we had a great experience and truly appreciated the excellent service. We would definitely recommend Hotel Amalfi to anyone visiting Rome!
2 nachten verbleven in augustus 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Samantha
8 jul 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The front desk staff were helpful and pleasant to speak with. The property was clean and in an excellent location, close to transit and also very walkable.
3 nachten verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Steven
9 jul 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Clean rooms. Helpful staff. Convenient location.
1 nacht verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
isaac
11 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excelente opção de hotel, é pequeno mais muito confortável, próximo a bons restaurantes, bares, pizza rias, monumentos históricos
Quarto limpo, funcionários atenciosos , delicioso café da manhã
3 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Kasiani
2 aug 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The staff was amazing; knowledgeable and helpful. Hotel is in a great location with respect to historical attractions, subway and travel terminal. Grocery, souvenir shops and Clothing/shoes (Italian) store very close. Room was exactly what is needed; clean and organized.the tv was very large. Breakfast was on point and if there was something you wanted all you had to do was ask and it would appear. I would definite book again for a stay in Rome.
Great experience.
5 nachten verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
William
18 jul 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Staff
4 nachten verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Håkan
18 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location, clean Hotel. A very kind and serviceminded staff.
3 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Glenn
19 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service
Excellent housekeeping, friendly staff. Small room.
Good breakfast.
3 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Jinkyu
29 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
.
5 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Daniel
6 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Cordialidade
5 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Viviana
1 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Hotel piccolo, pulito, personale cortese, posizione ottima.
3 nachten verbleven in november 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Dominic
25 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Yes everything was great
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Joshua
15 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Comfortable stay and great location
2 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Naveen
6 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
The afternoon and evening staff at the front desk were amazing, kind and helpful! The hotel is not much in terms of size or amenities, but one thing it did have was a rooftop deck which was nice. Other then that its in a fairly good location and easy to get around to other points of the city as its close one of the tour bus areas so you can easily get on a hop on / hop off.
3 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerde beoordeling
4/10 – Slecht
Danilo
18 jul 2026
Negatief: Personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten