Guest House Cavour 278 ligt in Stadscentrum van Rome, een wijk in Rome. Bewonder de natuur bij Villa Borghese en Circus Maximus, terwijl Vaticaanse Musea en Engelenburcht (Castel Sant'Angelo) culturele hoogtepunten zijn. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Foro Italico of Stadio Olimpico. Bekijk onze reisgids voor Rome
Pension met een chique stijl niet ver van Forum Romanum
Vlak bij Colosseum en Trevifontein biedt Guest House Cavour 278 een koffiebar/café, een bibliotheek en nog veel meer. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Andere voordelen van dit pension zijn:
Snelle uitcheckservice, snelle incheckservice en een waterkoeler
Een lift, rookvrije accommodatie en bagageopslagruimte
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Guest House Cavour 278 zorgen voor veel comfort dankzij luxe beddengoed en laptopwerkplekken, bovenop leuke voordelen zoals airconditioning en aparte zitruimtes.
Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Eten en drinken
Een koffiebar/café
Dingen om te doen
Bibliotheek
Voorzieningen
Bagageopslag
Gemeenschappelijke koelkast
Gemeenschappelijke microgolfoven
Receptie met beperkte openingsuren
Waterkoeler
Gastendiensten
Schoonmaakservice (dagelijks)
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Lift
Meer
4 etages
Gebouwd in 1870
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Donzen dekbed
Luxe beddengoed
Badkamer
Badjassen
Bidet
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Privébadkamer
Entertainment
Lcd-tv van 28 inch met satellietzenders
Meer
Airconditioning (met klimaatregeling)
Apart zitgedeelte
Bureau
Bureaustoel
Geluiddichte kamers
Laptopvriendelijke werkplek
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Contactloos uitchecken
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 09.00 uur tot 20.00 uur.
Binnen de 24 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies en een toegangscode. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie minstens 48 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Na het boeken dien je een kopie van je legitimatiebewijs aan de accommodatie te verstrekken
De houder van de kredietkaart waarmee is geboekt, dient deze kaart te tonen tijdens het inchecken, samen met een identiteitsbewijs met foto. Voor overige regelingen dien je voor aankomst met de accommodatie te overleggen.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Ontbijt wordt geserveerd bij een café in de buurt.
Toegang tot accommodatie
Toegangscode, receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten (uitgezonderd assistentiedieren en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)
Kinderen en extra bedden
Bij deze accommodatie mogen geen kinderen verblijven.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 7.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 10 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 10 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Deze accommodatie verwelkomt gasten van elke seksuele geaardheid of geslachtsidentiteit (LHBTI+-vriendelijk)
Accommodatie ook bekend onder de naam
Guest House Cavour 278 Guesthouse Rome
Guest House Cavour 278 Guesthouse
Guest House Cavour 278 Rome
Guest House Cavour 278 Rome
Guest House Cavour 278 Guesthouse
Guest House Cavour 278 Guesthouse Rome
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Guest House Cavour 278?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Guest House Cavour 278?
Vandaag, 30 mrt. 2026, kost een verblijf bij Guest House Cavour 278 van één nacht voor twee volwassenen op 31 mrt. 2026 min. € 127, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Guest House Cavour 278 inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Guest House Cavour 278 uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Guest House Cavour 278?
Dit pension ligt in Stadscentrum van Rome, op 10 minuten wandelen van Forum Romanum, Colosseum en Via Nazionale. Ook Trevifontein en Via del Corso liggen op een kwartiertje wandelen. Station Cavour ligt op maar 3 minuten wandelen en naar Station Colosseo is het 6 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Guest House Cavour 278
9,6
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
10
Netheid
9,6
Locatie
9,8
Personeel en service
9,6
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 42 van 51 beoordelingen
10 - Uitstekend
42
Gastenscore: 8 - Goed. 7 van 51 beoordelingen
8 - Goed
7
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 51 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 51 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 2 van 51 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
2
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Greg
27 nov 2025
Positief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Greg
5 nachten verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Donald
Reisde met partner
30 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Everything about our stay was fantastic!!!!
Donald
1 nacht verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Madita
Reisde met familie
15 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Modern and lovely room, great services, friendly staff
Madita
3 nachten verbleven in april 2025
2/10 – Ontzettend slecht
kanechiku
2 jan 2025
kanechiku
1 nacht verbleven in januari 2025
10/10 – Uitstekend
Noura
1 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
I was only staying for one night due to a quick overnight layover. The staff was extremely welcoming and helpful with suggestions for places to eat or visit. The room was extremely clean and well located. Would come again if every in the area.
Noura
1 nacht verbleven in juni 2024
10/10 – Uitstekend
Johan
16 jun 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Johan
5 nachten verbleven in juni 2024
10/10 – Uitstekend
Tiffany
Reisde met familie
16 jun 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Location is perfect, Maria is the best hostess along with her two beautiful fur babies. They make you feel at home.
Tiffany
3 nachten verbleven in juni 2024
10/10 – Uitstekend
Darren
Reisde met familie
9 jun 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Excellent place to stay
Excellent accommodation, comfortable, clean, close to everything you want to see. Maria so helpful and friendly.
Darren
4 nachten verbleven in juni 2024
10/10 – Uitstekend
Marvin
Reisde met een groep
27 apr 2024
Extremely welcoming place, the owner Maria was excellent. She was most helpful and accommodating. I would recommend staying here near the archeological district of Rome, walking distance to the Colosseum. I would stay here again.
Marvin
1 nacht verbleven in april 2024
10/10 – Uitstekend
Ida Liebe
Reisde met familie
14 apr 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Meget fint sted
Rigtig fint oplevelse. Meget sød vært Maria, som var nem at få fat på, venlig og imødekommende.
Godt udvalgt af morgenmad, juice, mælk, kaffe/the og vand på flaske.
Fint værelse. Pænt og rent.
Ida Liebe
3 nachten verbleven in april 2024
10/10 – Uitstekend
Aurelie
24 mrt 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Super séjour
Super séjour! Maria et ses deux petites chiennes sont adorables! La chambre est très propre et confortable. Un peu de bruit parce que ça donne sur la route mais tout à fait acceptable.
Petit déjeuner en autonomie très très correct.
Bonne situation géographique à un prix tout à fait abordable . À 700 m du Colisée et proche du centre historique. Proche des transports en commun.
Aurelie
4 nachten verbleven in maart 2024
2/10 – Ontzettend slecht
Geverifieerde reiziger
16 feb 2024
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Hotel like apartment
The place is so-called hotel is actually an apartment that it’s rooms are being rented. The owner was acting like a landlord and the place had two dogs in it which was the reason of the hall had a bad smell. Other than that place is easy to find and cleaning was decent. Just make sure to check food’s due date in the kitchen.
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in februari 2024
10/10 – Uitstekend
Ngan Mui Emily
Reisde met familie
11 nov 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Ngan Mui Emily
1 nacht verbleven in november 2023
10/10 – Uitstekend
Katrine
21 okt 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Nice guesthouse
Very nice guesthouse in a nice part of town. Colosseum just down the street.
Very friendly host!
Nice and clean room.
Would recommend it.
Katrine
1 nacht verbleven in oktober 2023
10/10 – Uitstekend
A
Reisde met partner, Reisde met familie
28 sep 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Maria was a phenomenal host! Made us feel right at home with the welcome. As tourists, some of the most important things are access to snacks and water and Maria ensured that our stay had 24x7 availability of still and sparkling bottled water and anple snack options!
Location of the guest house is perfect, with Colosseum in like its backyard (so close on foot!!). Everything else was walking distance! After a full day of roaming in Rome, we closed the day with a night view of the Colosseum on our way back. Several outstanding food joints, including some of the most famous Pizza restaurants in Rome!
The suite in itself is nice and clean and feels like home. Its washroom was the smallest (for instance no bidet), but keeping in mind everything else t that was so awesome about this place, including Maria as the host, highly recommend staying at this place!
P.S. This is a prime example of what great customer service should look like! Had a wonderful experience in Italy!
A
1 nacht verbleven in september 2023
10/10 – Uitstekend
Brendan
Reisde met partner
17 sep 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This place was great! Maria was very kind, and had all sorts of snacks and drinks available for guests. I also loved her two dogs! The room was clean and had everything we needed. It's also walkable to many of the major attractions. Would gladly stay here again!
Brendan
1 nacht verbleven in september 2023
10/10 – Uitstekend
Lisa
Reisde met een groep
12 jul 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
We had a great stay at Maria's guest house. The rooms were clean and comfortable. The location is amazing - within walking distance to many of the sights in Rome. I would recommend everyone to stay here!
Lisa
2 nachten verbleven in juli 2023
10/10 – Uitstekend
Fariba
2 jul 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Fariba
2 nachten verbleven in juni 2023
8/10 – Goed
Carlos E N
Zakenreiziger
23 jun 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Carlos E N
4 nachten verbleven in juni 2023
10/10 – Uitstekend
John
Reisde met familie
10 jun 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Great place, great host, great location
Booked two rooms for a family stay. Could not have been happier. Rooms were clean and comfortable, price was very good, location was perfect. Maria genuinely cared about us to ensure we enjoyed our stay and time in Rome.
John
2 nachten verbleven in juni 2023
10/10 – Uitstekend
gilbert
27 sep 2022
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Comfortable Guesthouse
The location is prime close to the colluseum and roman forum with lots of markets and restaurant. A great place to rest.
Maria the hostess was really nice and welcoming.
gilbert
1 nacht verbleven in september 2022
10/10 – Uitstekend
Ylenia
25 sep 2022
Ylenia
1 nacht verbleven in september 2022
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
24 sep 2022
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in september 2022
10/10 – Uitstekend
Kristen
Reisde met partner
14 sep 2022
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We loved staying at Guest House Cavor in Rome. Maria was an amazing host, very welcoming and helpful. The room had everything we needed for our night's stay, it was very clean and we loved the art on the walls! I have to mention the location as it was a great spot for our two days in Rome - it wasn't even 5 min walk to the Colosseum. Thank you to Maria again and we hope to return next year!!