Colosseum Cosy Apartment Close To Metro in Stadscentrum van Rome bevindt zich bij een trein-/metrostation. Bewonder de natuur bij Villa Borghese en Circus Maximus, terwijl Engelenburcht (Castel Sant'Angelo) en Vaticaanse Musea culturele hoogtepunten zijn. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Foro Italico of Stadio Olimpico. Bekijk onze reisgids voor Rome
Rome (FCO-Fiumicino - Internationale luchthaven Leonardo da Vinci) - 41 min. rijden
Restaurants
Brancaccio Caffè
3 min. wandelen
Vecchia Roma
3 min. wandelen
Ristorante Da Michele
2 min. wandelen
Casadante
2 min. wandelen
Pho 1
2 min. wandelen
Over deze accommodatie
Een plek voor jezelf
Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.
Colosseum Cosy Apartment Close To Metro
Dit rookvrije appartement beschikt over gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes. Elk appartement bevat een keuken met een koelkast en kookplaat, naast gratis wifi en een flatscreentelevisie met digitale zenders. Een waterkoker, een donsdeken en een haardroger zijn enkele van de overige voorzieningen.
Colosseum Cosy Apartment Close To Metro heeft 2 kamers met airconditioning die zijn voorzien van een haardroger en een strijkplank/strijkijzer. Alle bedden hebben donsdekens. Alle kamers in dit appartement met 3 sterren hebben keukens met een koelkast, een kookplaat en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is voorzien van een douche.
In dit appartement in Rome is wifi gratis, met een snelheid van 25+ Mbps. Elke flatscreentelevisie van 30 inch heeft digitale zenders.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Keuken
Elektrische waterkoker
Koelkast
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Donzen dekbed
Slaapkamer
Badkamer
1 privébadkamer
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Toiletpapier
Entertainment
Flatscreen-tv van 30 inch met digitale zenders
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Strijkijzer/strijkplank
Virtuele receptie
Uitgelichte locatiekenmerken
Dicht bij een treinstation
Direct bij een trein-/metrostation
In het stadscentrum
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
2 units
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Binnen de 24 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies en een toegangscode. Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
Contacteer de accommodatie minstens 72 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Je kunt hulp vragen aan een virtuele receptie
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Toegangscode, privé-ingang
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 6.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 10 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 10 jaar oud.
Schoonmaakkosten: EUR 75 per accommodatie, per verblijf
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie IT058091B4EROLTNZA, IT058091B4FP3ZAN2Y
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Colosseum Cosy Metro Rome
Colosseum Cosy Apartment Close To Metro Rome
Colosseum Cosy Apartment Close To Metro Apartment
Colosseum Cosy Apartment Close To Metro Apartment Rome
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Colosseum Cosy Apartment Close To Metro?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Colosseum Cosy Apartment Close To Metro inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij Colosseum Cosy Apartment Close To Metro uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Colosseum Cosy Apartment Close To Metro?
Dit appartement ligt in Stadscentrum van Rome, op 15 minuten wandelen van Piazza Vittorio Emanuele II, Colosseum en Basilica di Santa Maria Maggiore. Ook Via Nazionale en Forum Romanum liggen op 2 km afstand. Labicana-Merulana Tram Stop ligt op maar 4 minuten wandelen en naar Station Manzoni - Museo della Liberazione is het 6 minuten wandelen.