Fotogalerie voor CENTER OF ROME - A CASA CORONARI PALACE BONAVENTURE





CENTER OF ROME - A CASA CORONARI PALACE BONAVENTURE ligt op een steenworp van Piazza Navona en Pantheon. De accommodatie biedt een wasserij en nog veel meer. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Beoordelingen
10 op 10 –
Uitzonderlijk
Geheel appartement
1 slaapkamer 1 badkamer Max. aantal: 3 53 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een EHBO-koffer en een veiligheidsslot
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Het is niet nodig om een auto te hebben om van en naar deze accommodatie te reizen.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Center OF Rome A Casa Coronari Palace Bonaventure
CENTER OF ROME - A CASA CORONARI PALACE BONAVENTURE roma
CENTER OF ROME - A CASA CORONARI PALACE BONAVENTURE Apartment
Over deze buurt
dit appartement ligt in Rome in het stadscentrum. Vaticaanse Musea en Engelenburcht (Castel Sant'Angelo) zijn culturele hoogtepunten, maar bezoek ook enkele opmerkelijke bezienswaardigheden van het gebied, zoals Piazza Navona en Pantheon. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Foro Italico of Stadio Olimpico.

roma, Lazio
In de buurt
- Piazza Navona - 3 min. wandelen - 0.3 km
- Campo de' Fiori - 6 min. wandelen - 0.6 km
- Pantheon - 6 min. wandelen - 0.6 km
- Trevifontein - 13 min. wandelen - 1.1 km
- Spaanse Trappen - 15 min. wandelen - 1.3 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- Rosamundas - 2 min. wandelen
- Casa & Bottega - 1 min. wandelen
- L'Emporio alla Pace
- Fiammetta - 2 min. wandelen
- Bar del Fico - 2 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over CENTER OF ROME - A CASA CORONARI PALACE BONAVENTURE
Er is helaas een interne fout opgetreden
Probeer opnieuw te zoeken