B&B Have A Nice Holiday ligt in Stadscentrum van Rome, een wijk in Rome. Vaticaanse Musea en Engelenburcht (Castel Sant'Angelo) zijn culturele hoogtepunten, maar bezoek ook enkele opmerkelijke bezienswaardigheden van het gebied, zoals Sint-Pietersbasiliek en Piazza Navona. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Foro Italico of Stadio Olimpico. Bekijk onze reisgids voor Rome
Risorgimento/S. Pietro Tram Stop - 2 min. wandelen
Station Rome San Pietro - 18 min. wandelen
Luchthaven Ciampino (CIA) - 50 min. rijden
Restaurants
Caffé Risorgimento
2 min. wandelen
Be.Re.
2 min. wandelen
Caffè Castroni
1 min. wandelen
La Soffitta Renovatio
3 min. wandelen
Cafe Clementina
2 min. wandelen
Over deze accommodatie
B&B Have A Nice Holiday
Bed & breakfast met een chique stijl niet ver van Sint-Pietersplein
B&B Have A Nice Holiday ligt op een steenworp van Vaticaanse Musea en Sint-Pietersbasiliek en heeft veel te bieden. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Tijdens je verblijf geniet je ook van:
Een à la carte ontbijt (toeslag), parkeerplaatsen ter plaatse en vervoer vanaf de luchthaven
Een oplaadpunt voor elektrische auto's, bagageopslagruimte en hulp bij uitstappen/tickets
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij B&B Have A Nice Holiday bieden leuke bijkomstigheden zoals luxe beddengoed en airconditioning, bovenop voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn extra voorzieningen zoals:
Badkamers met douches en gratis toiletartikelen
Lcd-televisies van 32 inch met digitale zenders
Grote koelkasten/vriezers, waterkokers en verwarming
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Oplaadstation voor elektrische voertuigen ter plaatse
Parkeerplaatsen op straat beschikbaar
Shuttleservice vanaf de luchthaven (toeslag) op vaste tijden en op verzoek tussen 07.00 uur en 01.00 uur
Parkeerplekken ter plaatse (EUR 10 per dag)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Dagelijks à-la-carte-ontbijt tegen een toeslag beschikbaar van 08.00 uur tot 09.30 uur
Gezinsvriendelijk
Geluiddichte kamers
Grote koelkast/diepvriezer op de kamer
Voorzieningen
Bagageopslag
Receptie met beperkte openingsuren
Gastendiensten
Hulp met excursies en tickets
Schoonmaakservice (dagelijks)
Spa
Massages in de kamer
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Luxe beddengoed
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Lcd-tv van 32 inch met digitale zenders
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Elektrische waterkoker
Grote koelkast/diepvriezer
Koffiezetapparaat/waterkoker
Minibar
Meer
Airconditioning (met klimaatregeling)
Bureau
Geluiddichte kamers
Kluisje
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Telefoon
Verwarming (met klimaatregeling)
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor late check-in tussen 19.00 uur en 01.30 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
De receptie is dagelijks geopend van 09.00 uur tot 19.00 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 14.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 6.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 10 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 10 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 45 per voertuig
Betaald parkeren: EUR 10 per dag
Toeslag voor late check-in tussen 19.00 uur en 01.30 uur
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
B&B Have Nice Holiday Rome
B&B Have Nice Holiday
Have Nice Holiday Rome
B&B Have A Nice Holiday Rome
B&B Have A Nice Holiday Bed & breakfast
B&B Have A Nice Holiday Bed & breakfast Rome
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij B&B Have A Nice Holiday?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost EUR 10 per dag.
Hoe laat kan ik bij B&B Have A Nice Holiday inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur. Laat inchecken kan tussen 19.00 uur en 01.30 uur. Hiervoor wordt wel een toeslag in rekening gebracht.
Tot hoe laat kan ik bij B&B Have A Nice Holiday uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Biedt B&B Have A Nice Holiday een shuttle naar het vliegveld?
Ja, vervoer vanaf de luchthaven is op verzoek beschikbaar tussen 07.00 uur en 01.00 uur. Er geldt een toeslag van EUR 45 per voertuig.
Waar staat B&B Have A Nice Holiday?
Deze bed & breakfast ligt in Stadscentrum van Rome, op 10 minuten wandelen van Via Cola di Rienzo, Vaticaanse Musea en Sint-Pietersplein. Ook Sint-Pietersbasiliek en Sixtijnse Kapel liggen op een kwartiertje wandelen. Risorgimento/S. Pietro Tram Stop ligt op maar 2 minuten wandelen en naar Station Ottaviano - San Pietro - Musei Vaticani is het 4 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over B&B Have A Nice Holiday
7,0
Goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,8
Netheid
8,6
Locatie
7,8
Personeel en service
7,8
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 2 van 6 beoordelingen
10 - Uitstekend
2
Gastenscore: 8 - Goed. 1 van 6 beoordelingen
8 - Goed
1
Gastenscore: 6 - Redelijk. 2 van 6 beoordelingen
6 - Redelijk
2
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 6 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 6 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
1
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Francesca
Reisde met familie
9 dec 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Francesca
2 nachten verbleven in december 2019
2/10 – Ontzettend slecht
Geverifieerde reiziger
2 aug 2019
Negatief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Terrible experience. We booked online through a third party, paid in full. And when we arrived at the property, our room had been double booked. It was a struggle to contact the property managers and they were unable to accommodate us. Instead, they placed us in a very downgraded hotel from what we originally booked. We asked for a full refund for the room and inconvenience, but we were refused. Terrible customer service. Will never return.
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in juli 2019
6/10 – Redelijk
Jean-Michel, Paris
6 sep 2016
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Au centre du centre de Rome
Chambre assez petite mais bien décorée. Difficile de ne pas se cogner sur les bords du cadre du lit. :(
Les chambres gagneraient à avoir une porte 'anti-bruits', le couloir d'accès étant bruyant.
La connexion Wi-Fi était instable.
Personnel sympathique et petit-déj OK pour le prix.
A deux pas du Vatican, ce B&B reste extrêmement pratique.
Jean-Michel
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
12 mei 2016
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Wifi no funcionaba bien
El cuarto del hotel muy grande, el wifi no funcionaba bien
Geverifieerde reiziger
6/10 – Redelijk
Andy, Vancouver, BC, Canada
17 feb 2016
Positief: Personeel en service
Suite Review
We stayed for a week in the suite at B&B Have a nice holiday. Couple of things surprised us right off the bat. First, there is a kitchen but it is shared with another room that is used by the manager (?) of the Annie 70 restaurant (you will hear him come into the apartment in the night). The Anni 70 restaurant is where you go every morning if you want the free breakfast which consists of a cappuccino, croissant and juice (all of which was delicious). The room where the bed is (which appears to be a queen bed) is quite small but it is clean, and quiet. The bathroom which is part of the room (probably 30 square foot total) includes a toilet, sink, shower and something my wife thinks was a bidet (we never tried that one). The water pressure in the shower is low and the water temp unreliable and at most warm. The heater (and I assume air conditioner) worked well and was quiet. Our bedroom was never cleaned while we were there but I noticed they did clean their other rooms daily (?). We could lock our bedroom separate from the rest of the apartment but you have to ask for the key. The kitchen which is shared with the other bedroom, is large enough and there were enough dishes for the two of us. There is no oven or freezer but there is a gas stove top (bring your own lighter) and a fridge (which you may have to plug in yourself). We could not find a wine bottle opener and all the wine we found was corked. Overall, the location was great, right where all the action is.
Andy
10/10 – Uitstekend
Giovanna, milano
12 feb 2016
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer