Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.
Apartment in the historic center of Rome
Dit appartement met een keuken ligt op enkele stappen van Campo de' Fiori
Dit rookvrije appartement beschikt over een wasserij. Geniet in dit appartement van de keuken met een koelkast, oven, kookplaat en microgolfoven. Er zijn gemakken als een wasmachine en een koffie/theemaker, terwijl je ook kunt gebruikmaken van gratis wifi en een smart-tv.
Elke kamer met airconditioning in dit appartement is voorzien van een koffiezetapparaat/waterkoker en een haardroger. De keukens beschikken onder meer over een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is voorzien van een douche en een bidet.
In dit appartement in Rome is wifi gratis, met een snelheid van 250+ Mbps (voor 3-5 personen of maximum 10 toestellen). Elke kamer is voorzien van smart-tv.
Accommodatiebeheerder
Leonardo
Talen
Engels
Voeg datums toe voor prijzen
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in het appartement: gratis wifi
Keuken
Afwasmachine
Broodrooster
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Oven
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Slaapkamer
Badkamer
1 badkamer
Bidet
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Woonruimtes
Woonkamer
Entertainment
Smart-tv
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Strijkijzer/strijkplank
Uitgelichte locatiekenmerken
Dicht bij een dierentuin
Dicht bij een ziekenhuis
In het stadscentrum
Veiligheidsvoorzieningen
Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie IT058091C28MG5EXCB
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
Roma, Città metropolitana di Roma Capitale
In de buurt
Campo de' Fiori - 2 min. wandelen - 0.2 km
Piazza Navona - 5 min. wandelen - 0.5 km
Pantheon - 7 min. wandelen - 0.6 km
Trevifontein - 15 min. wandelen - 1.3 km
Spaanse Trappen - 18 min. wandelen - 1.6 km
Lokaal vervoer
Station Rome San Pietro - 4 min. rijden
Arenula-Cairoli Tram Station - 6 min. wandelen
Luchthaven Ciampino (CIA) - 37 min. rijden
Restaurants
Baccanale - 2 min. wandelen
Il Fornaio - 2 min. wandelen
Drunken Ship - 1 min. wandelen
Grappolo d'Oro - 2 min. wandelen
Pizzeria VIP - 2 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Apartment in the historic center of Rome?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Apartment in the historic center of Rome inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Apartment in the historic center of Rome uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Apartment in the historic center of Rome?
Dit appartement ligt in Stadscentrum van Rome, op 5 minuten wandelen van Corso Vittorio Emanuele II en Campo de' Fiori. Ook Piazza Navona en Pantheon liggen op 10 minuten wandelen. Arenula-Cairoli Tram Station ligt op 6 minuten wandelen en naar Arenula-Min. G. Giustizia Tram Station is het 8 minuten wandelen.
Beoordelingen over Apartment in the historic center of Rome
Beoordelingen
10
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 1 van 1 beoordelingen
10 - Uitstekend
1
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 1 beoordelingen
8 - Goed
0
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 1 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 1 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 1 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
10/10
Netheid
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Jenny C.
4 jun 2025
Positief: Netheid
All around great
We highly recommend Leonardo’s apartment. The location is fantastic. Right next to Campo de’ Fiori yet somehow also very quiet. We are a family, parents and one 11 year old. The space was perfect for us. Leonardo offered some off the beaten path sites for us to check out too.