2 bedroom apartment with pool and 10 km from Copacabana
Dit rookvrije appartement beschikt naast een fitnesscentrum over een wasserij. Dit appartement biedt internet en beddengoed.
Recreatieve voorzieningen van dit appartement bestaan onder andere uit fitnessfaciliteiten.
Accommodatie-voorzieningen
Zwembad/spa
Zwembad
Internet
Beschikbaar in het appartement: wifi
Slaapkamers
2 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
1 badkamer
Handdoeken inbegrepen
Toiletpapier
Zeep
Wasvoorzieningen
Wasserette
Huisdieren
Alleen assistentiedieren (geen huisdieren toegelaten)
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Dingen om te doen
Sportschool
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder (De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, maar er zijn wel toestellen op gas. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten (uitgezonderd assistentiedieren en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Opmerking van de gastheer/-vrouw: Tomadas não possuem protetor
Janelas sem grades
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, maar wel toestellen op gas. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Ouders of wettelijke voogden die reizen met kinderen van jonger dan 18 jaar dienen bij het inchecken de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto (bijvoorbeeld een paspoort) te overhandigen. Als er bij internationale reizen vanuit Brazilië slechts één van de ouders met een kind reist, dan dient hij of zij, naast de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto, een notarieel bekrachtigde brief te overhandigen waarin toestemming gegeven wordt door de andere ouder. Als de ouders of de wettelijke voogd niet in staat of niet bereid zijn om deze toestemming te presenteren, dan is er een juridische toestemming nodig. Mensen die met kinderen naar Brazilië reizen dienen voor vertrek met het Braziliaanse consulaat te overleggen voor meer informatie.
Over deze buurt
dit appartement ligt in Porto Maravilha, een wijk in Rio de Janeiro. Bezoek Cristo Redentor, een opmerkelijke bezienswaardigheid, of trek de natuur in bij Praia Ipanema en Copacabana Beach. AquaRio en Museu do Amanhã zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Rio de Janeiro
Rio de Janeiro (SDU-Santos Dumont) - 17 min. rijden
Restaurants
MegaMatte
7 min. wandelen
Bar do Omar
7 min. wandelen
Giraffas
7 min. wandelen
Spoleto
8 min. wandelen
Salsalito
8 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Beschikt 2 bedroom apartment with pool and 10 km from Copacabana over een zwembad?
Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.
Zijn huisdieren welkom bij 2 bedroom apartment with pool and 10 km from Copacabana?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij 2 bedroom apartment with pool and 10 km from Copacabana inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 14.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij 2 bedroom apartment with pool and 10 km from Copacabana uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat 2 bedroom apartment with pool and 10 km from Copacabana?
Dit appartement ligt in Porto Maravilha, op 1,7 km van Centro de Convenções SulAmérica en op 4 km van Stadion Jornalista Mário Filho. Ook Quinta da Boa Vista en Sambadrome Marquês de Sapucaí liggen op 3 km afstand. Equador Tram Stop ligt op 7 minuten wandelen en naar Rodoviária Tram Station is het 8 minuten wandelen.
Beoordelingen over 2 bedroom apartment with pool and 10 km from Copacabana