Dit aparthotel beschikt naast een binnenzwembad over een buitenzwembad en een restaurant. Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes en gratis parkeerplaatsen worden ook voorzien. Je vindt er ook een fitnesscentrum, een sauna en een koffiebar/café. Elk aparthotel biedt een keuken met een koelkast. Geniet daarnaast van gratis wifi en een lcd-televisie met kabelzenders. Een veranda, een eetruimte en een zitruimte zijn enkele van de overige voorzieningen.
Promenade The Claridge heeft 29 kamers met airconditioning die zijn voorzien van een kluis en een haardroger. Elke kamer heeft een veranda. Alle kamers hebben een zitruimte. Alle kamers in dit aparthotel met 4,5 sterren hebben keukens met een koelkast, een eetruimte en kookgerei, borden en bestek.
In dit aparthotel in Rio de Janeiro is wifi gratis. Elke lcd-televisie van 21 inch heeft kabelzenders. Een schoonmaakservice is dagelijks beschikbaar.
De locatie beschikt over een binnenzwembad en een buitenzwembad. Overige recreatieve voorzieningen zijn onder andere een sauna en fitnessfaciliteiten.
De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.
Accommodatie-voorzieningen
Zwembad/spa
Binnenzwembad
Buitenzwembad
Sauna
Stoombad
Internet
Beschikbaar in het appartement: gratis wifi
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Keuken
Koelkast
Kookgerei, borden en bestek
Eetopties
Gratis ontbijt beschikbaar
Een koffiebar/café
Een restaurant
Badkamer
Haardroger
Privébadkamer
Woonruimtes
Apart eetgedeelte
Apart zitgedeelte
Entertainment
Lcd-tv van 21 inch met kabelzenders
Buiten
Veranda
Wasvoorzieningen
Wasserette
Wasservice
Comfort
Airconditioning
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Lift
Diensten en faciliteiten
24-uursreceptie
Conciërgeservices
Dagelijkse huishoudservice
Kluisje
Kluisje bij het onthaal
Portier
Dingen om te doen
Fitnesslessen
Racquetball/squash
Sportschool
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Ouders of wettelijke voogden die reizen met kinderen van jonger dan 18 jaar dienen bij het inchecken de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto (bijvoorbeeld een paspoort) te overhandigen. Als er bij internationale reizen vanuit Brazilië slechts één van de ouders met een kind reist, dan dient hij of zij, naast de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto, een notarieel bekrachtigde brief te overhandigen waarin toestemming gegeven wordt door de andere ouder. Als de ouders of de wettelijke voogd niet in staat of niet bereid zijn om deze toestemming te presenteren, dan is er een juridische toestemming nodig. Mensen die met kinderen naar Brazilië reizen dienen voor vertrek met het Braziliaanse consulaat te overleggen voor meer informatie.
Over deze buurt
Promenade The Claridge ligt in Leblon, een wijk in Rio de Janeiro. Bezoek Cristo Redentor, een opmerkelijke bezienswaardigheid, of trek de natuur in bij Praia Ipanema en Copacabana Beach. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Stadion Jornalista Mário Filho of Jeunesse Arena. Bekijk onze reisgids voor Rio de Janeiro
Rua Rainha Guilhermina 156, Rio De Janeiro, RJ, 22441-120
In de buurt
Strand van Leblon
6 min. wandelen - 0.6 km
Praia Ipanema
16 min. wandelen - 1.4 km
Rua Dias Ferreira
1 min. wandelen - 0.0 km
Posto 12
6 min. wandelen - 0.6 km
Shopping Leblon
11 min. wandelen - 1.0 km
Lokaal vervoer
Metrostation Antero de Quental - 7 min. wandelen
Station São Cristóvão - 9 min. rijden
Rio de Janeiro (SDU-Santos Dumont) - 32 min. rijden
Restaurants
Jobi
3 min. wandelen
Talho Capixaba
4 min. wandelen
Momo Gelato
2 min. wandelen
Clan BBQ
1 min. wandelen
Brewteco
2 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Beschikt Promenade The Claridge over een zwembad?
Ja, deze accommodatie biedt een binnenzwembad en een buitenzwembad.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Promenade The Claridge inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 14.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Promenade The Claridge uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Promenade The Claridge?
Dit luxe aparthotel ligt in Leblon, op 2 km afstand van Rua Dias Ferreira, Praia Ipanema en Strand van Leblon. Copacabana Beach ligt op 4,2 km. Metrostation Antero de Quental ligt op 7 minuten wandelen en naar Jardim de Alah - Leblon Station is het 16 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen over Promenade The Claridge
Beoordelingen
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 3 van 7 beoordelingen
10 - Uitstekend
3
Gastenscore: 8 - Goed. 3 van 7 beoordelingen
8 - Goed
3
Gastenscore: 6 - Redelijk. 1 van 7 beoordelingen
6 - Redelijk
1
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 7 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 7 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
8,6
Netheid
8,6
Locatie
8,6
Personeel en service
8,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Harold
10 dec 2010
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Good value for the price
Not just a hotel room, but a 1 bedroom suite. Close to the beach, restaurants and shopping. Staff was very helpful.
Harold
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Schorsch
11 okt 2010
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
gut für Selbstversorger
Das Promenade bietet eine voll ausgestattete Küche für Selbstversorger. Das macht es für einen längeren Aufenthalt sehr geeignet. Schön auch, dass man ein kleines Appartment mit einem Wohn- einem Schlafraum und separater Küche und Bad hat. Zusammen mit der guten Lage in Leblon ein sehr angenehmer Aufenthaltsort.
Schorsch
Geverifieerd
8/10 – Goed
Malia
15 sep 2010
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
The Claridge - Rio de Janeiro
*Helpful staff, but you should know some Portuguese
*Bring plenty of Brazilian money - taxis don't take credit cards and you can't get cash back at grocery stores. ATMS are a little difficult to use internationally.
*Cute room with kitchen separate dining, living and bedroom. 2 balconies.
*Wonderful complimentary breakfast
*Gorgeous pool and lounge area on the rooftop
Malia
Geverifieerd
6/10 – Matig
Jaycee
19 jul 2010
Positief: Comfort kamer
Negatief: Netheid, personeel en service
Make sure this is what you want
I only needed a room and bathroom - as most hotels provide. Instead I got a whole apartment with kitchen and lounge and diningroom wasted. This was difficult to establish when I booked. The shower was extremely small, and to add injury, the shower door opened to the inside, making it hardly possible to enter the shower. All my clothes got wrinkled when I was forced to hang them in a cupboard meant for trousers only, as the taller cupboard had no rail to hang clothe hangers from. If the price was better I could live with it, but unfortunately the price was similar to a top class member of international hotel group close by (starts with "S") and my opinion is that I got very poor value for my money. The "full breakfast" advertized is not a full breakfast at all, and worth no more than 10R$. All staff were very friendly and helpful and always tried hard to provide good service - I will compliment them on that.
Jaycee
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Veronica
30 jul 2009
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
très agréable
hôtel bien localisé,même si un peu loin des principaux points de visite, les services proposés sont très fonctionnels. Intéressant pour des séjours qui dépassent une semaine afin de profiter pleinement des services de l'hôtel. Personnel extrêment sympathique.
Veronica
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
21 mrt 2011
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
more quiet area than front beach, good hotel
Geverifieerde reiziger
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
29 jun 2010
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer