Aparthotel Amella ligt in Maskavas Forstate, een wijk in Riga. Bezoek culturele hoogtepunten Palladium en Nationale Opera van Letland. Daarnaast kun je ook enkele van de bezienswaardigheden in de buurt verkennen, zoals Letse Academie van Wetenschappen en Art Nouveau Gebouwen. Museum voor de Geschiedenis van de Letse Spoorwegen en Gouden Bowlingcentrum zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Riga
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Belangrijke informatie
Algemene info
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Veelgestelde vragen
Waar staat Aparthotel Amella?
Dit aparthotel ligt in Maskavas Forstate, op 10 minuten wandelen van Letse Academie van Wetenschappen, Stads Kanaal en Centrale Markt van Riga. Ook Origo Winkelcentrum en Art Nouveau Gebouwen liggen op een kwartiertje wandelen. Station Riga Passajirskaia ligt op 9 minuten wandelen.