Red Roof Inn Chester ligt in Chester. Broad Street en Southpark Mall zijn een bezoekje waard als je graag wat wilt shoppen. Als je liever de prachtige natuur intrekt, kun je Henricus Historical Park en Dutch Gap Conservation Area verkennen. The Lazy Daisy en Perkinson Center for the Arts Foundation zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Chester
2405 W Hundred Rd, Chester, VA, 23831
In de buurt
Broad Street
15 min. rijden - 26.4 km
Virginia Commonwealth-universiteit
16 min. rijden - 28.1 km
Congrescentrum Greater Richmond
17 min. rijden - 28.7 km
Short Pump Town Center
32 min. rijden - 55.0 km
Parker's Battery Park
19 min. wandelen - 1.6 km
Lokaal vervoer
Petersburg Station - 17 min. rijden
Richmond, Virginia (RIC-Internationale luchthaven Richmond) - 20 min. rijden
Restaurants
Wawa
3 min. rijden
Chick-fil-A
13 min. wandelen
McDonald's
7 min. wandelen
Raising Cane's Chicken Fingers
8 min. wandelen
Starbucks
6 min. wandelen
Over deze accommodatie
Red Roof Inn Chester
Hoogtepunten van de accommodatie
Red Roof Inn Chester biedt onder andere een gratis continentaal ontbijt en een wasserij. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
Gratis parkeerplaatsen
Een automaat, geldautomaat/bankservice en een 24-uurs receptie
Koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte en rookvrije accommodatie
Beoordelingen van gasten laten hoge cijfers zien voor het behulpzame personeel en de locatie
Kamervoorzieningen
De 63 kamers hebben veel comfort met airconditioning en voorzieningen zoals gratis wifi. Beoordelingen van gasten zijn vol lof over de netheid van de kamers in deze accommodatie.
Er zijn nog meer voorzieningen zoals:
Badkamers met instapbaden
Flatscreentelevisies van 39 inch met kabelzenders
Gratis kinderbedden, verwarming en dagelijkse schoonmaak
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Gratis parkeerplekken voor mobilhomes/bussen/vrachtwagens ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen beschikbaar
Eten en drinken
Gratis continentaal ontbijt beschikbaar van 06.00 uur tot 09.00 uur op werkdagen en van 07.00 uur tot 10.00 uur in het weekend
Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes
Gezinsvriendelijk
Babybed in de kamer
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Automaat
Geldautomaat
Wasserij
Gastendiensten
Schoonmaakservice (dagelijks)
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Aangepast bad
Geen lift
Goed verlicht pad naar de ingang
Pad zonder treden naar de ingang
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
Meer
2 etages
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Gratis babybed
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Flatscreen-tv van 39 inch met kabelzenders
Meer
Airconditioning
Gratis langeafstandsgesprekken
Gratis lokale gesprekken
Telefoon
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Vroeg inchecken is tegen een toeslag beschikbaar
Minimale leeftijd om in te checken: 21
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Als je 18 jaar of ouder bent, kun je bij deze accommodatie inchecken als je een geldig militair identiteitsbewijs hebt.
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je een toeslag van USD 15 per huisdier, per nacht (maximum USD 105 per verblijf)
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
2 in totaal (tot 36 kg per huisdier)
Huisdieren mogen niet zonder toezicht worden achtergelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Contante waarborg: USD 50 per accommodatie per verblijf
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor huisdieren: USD 15 per huisdier, per nacht, maximum USD 105 per verblijf
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Vroeg inchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Laat uitchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Bij verblijven van 6 nachten of korter is een dagelijkse schoonmaakservice inbegrepen. Bij verblijven van 7 nachten of langer is een beperkte schoonmaakservice inbegrepen
Huisdieren dienen bij het inchecken te worden aangegeven. Gasten die 1 huisdier meenemen, hoeven geen huisdierentoeslag te betalen. De toeslag voor huisdieren die in het gedeelte ‘Toeslagen’ staat vermeld, is alleen van toepassing als gasten 2 of meer huisdieren meenemen. Huisdieren dienen aangelijnd te zijn in gemeenschappelijke ruimtes van de accommodatie. Van gasten wordt verwacht dat zij de uitwerpselen van hun huisdier opruimen.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Accommodatie ook bekend onder de naam
Red Roof Inn Chester Hotel
Red Roof Inn Chester Chester
Red Roof Inn Chester Hotel Chester
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Red Roof Inn Chester?
Ja, bij dit hotel zijn honden en katten met een gewicht van maximum 36 kg per huisdier toegestaan (maximum 2 in totaal). Er geldt een toeslag van USD 15 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost een verblijf bij Red Roof Inn Chester?
Vandaag, 10 apr. 2026, kost een verblijf bij Red Roof Inn Chester van één nacht voor twee volwassenen op 5 mei 2026 min. € 72, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Red Roof Inn Chester inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment. Voor vroeg inchecken geldt een toeslag (afhankelijk van beschikbaarheid).
Tot hoe laat kan ik bij Red Roof Inn Chester uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Waar staat Red Roof Inn Chester?
Dit hotel in Chester ligt op 1,8 km van Parker's Battery Park en op 5 km afstand van The Lazy Daisy en Perkinson Center for the Arts Foundation. Ook James River en Point of Rocks Park liggen op 10 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Red Roof Inn Chester
7,0
Goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
7,0
Netheid
6,2
Voorzieningen
7,4
Personeel en service
6,8
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 287 van 900 beoordelingen
10 - Uitstekend
287
Gastenscore: 8 - Goed. 206 van 900 beoordelingen
8 - Goed
206
Gastenscore: 6 - Redelijk. 154 van 900 beoordelingen
6 - Redelijk
154
Gastenscore: 4 - Matig. 117 van 900 beoordelingen
4 - Matig
117
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 136 van 900 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
136
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
EDY M
Reisde met familie, Reisde met familie en kleine kinderen
24 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
yes
EDY M
2 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Vivian
Reisde met familie en kleine kinderen
23 mrt 2026
The employees are fantastic at this property. Ebony and Kaprise are the best. They turned a disaster of a weekend to an amazing weekend. I highly recommend this property. I will make sure to stay again the next time I’m in the area. Thank you.
Vivian
3 nachten verbleven in maart 2026
6/10 – Redelijk
erik
23 mrt 2026
Positief: Personeel en service
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Parking was easy. Place needs more upkeep
erik
3 nachten verbleven in maart 2026
2/10 – Ontzettend slecht
Kacey
Reisde met huisdieren, Reisde met partner
22 mrt 2026
Negatief: Netheid, personeel en service
The over booked the hotel and didn’t have a room for us when we arrived
Kacey
2 nachten verbleven in maart 2026
4/10 – Matig
Julie
Reisde met partner
10 mrt 2026
Negatief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
dépôt 50$ obligatoire en arrivant, la préposée me dit que dépôt sera remboursé au départ ,je lui dit que je part à 4h am, elle me dit pas de problème quelqu’un sera là juste appuyer sur sonnette pour service . j’ai sonner pendant 20 minutes personnes n’est venu il n’a aucun numéro d’urgence pour les contacter, je devais partir absolument donc j’imagine je perd mon 50$. les tapis dans les corridor très sales la balayeuse pas passé depuis longtemps , la chambre moyennement propre. mon seule bon commentaire c’est que le lit est confortable . 1 ère fois à cette chaîne d’hôtel. je
ne retournerai pas .
Julie
1 nacht verbleven in maart 2026
2/10 – Ontzettend slecht
Charles
9 mrt 2026
Charles
2 nachten verbleven in maart 2026
2/10 – Ontzettend slecht
Alyssa
Reisde met huisdieren
8 mrt 2026
Negatief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Called me after 6pm when i was.less than an hour from there to cancel my reservation. Said they never had a room for me
Alyssa
1 nacht verbleven in maart 2026
8/10 – Goed
Reto, Aventura
26 feb 2026
Reto
1 nacht verbleven in februari 2026
8/10 – Goed
Paul
19 jan 2026
Room was not spotless, the floor has dust and grit on it. The staff was courteous. The room was quiet.
Paul
1 nacht verbleven in januari 2026
8/10 – Goed
Jamie
Reisde met huisdieren, Reisde met familie en kleine kinderen
18 jan 2026
Positief: Netheid
Room was clean. Friendly staff
Jamie
2 nachten verbleven in januari 2026
4/10 – Matig
Lon
31 dec 2025
Positief: Personeel en service
Negatief: Voorzieningen
Room was neglected.
Lon
1 nacht verbleven in december 2025
2/10 – Ontzettend slecht
jalal
27 dec 2025
jalal
1 nacht verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Lucas
27 dec 2025
Lucas
1 nacht verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Jasmine, South Houston
Reisde met familie
17 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very friendly and helpful staff
Jasmine
1 nacht verbleven in december 2025
8/10 – Goed
angelique
15 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service
Staff was very pleasant.
angelique
1 nacht verbleven in november 2025
8/10 – Goed
Kali
12 dec 2025
Kali
2 nachten verbleven in november 2025
4/10 – Matig
Susan
11 dec 2025
The room had an overwhelming stench of cat pee. I asked the receptionist for a different room and she said there wasn’t one. We could not stay there because my husband is allergic to cats. She offered a refund. She gave me a receipt and said Expedia would refund my account. We had to find another room late that night. Susan Mercer
Susan
1 nacht verbleven in november 2025
8/10 – Goed
Michelle
9 dec 2025
Michelle
2 nachten verbleven in december 2025
8/10 – Goed
Doug
7 dec 2025
Doug
2 nachten verbleven in december 2025
4/10 – Matig
Annie
Reisde met partner
6 dec 2025
Positief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten
Negatief: Netheid, voorzieningen
Needed a place to stay for two nights while passing through Virginia and found this for a good price. it’s tolerable. room smelled musty like old tv dinner, found a roach running on the bed within 10 minutes of arrival, along with some wings on the pillow case and a carcass along the microwave wall. everything was overall dingy and dirty, wall had stains and chair was crusty. 2 out of 4 lamps did not work. and the bathtub didn’t stay open so water continued accumulating unless you wedged something on the drain stopper. if you can get past all of that and really need a warm place to stay at night, the bed was decent.
Annie
2 nachten verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Antionette
2 dec 2025
Antionette
2 nachten verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
David
1 dec 2025
David
1 nacht verbleven in november 2025
2/10 – Ontzettend slecht
Kayla
Reisde met familie
29 nov 2025
Negatief: Netheid, personeel en service en voorzieningen