Gehele woning

Casa da Eva at Terrus Winery

Fotogalerie voor Casa da Eva at Terrus Winery

Een stenen huis met een bord waarop 'CASA DA EVA' staat, een klein terras en een tuin met gele bloemen en klimop.
Een keuken met verschillende kookgerei, pannen en een fornuis.
Een keuken met een vaatwasser, kookplaat, oven en hangende pannen.
Een eethoek met een tafel, stoelen, een open haard en uitzicht op de omgeving.
Een tafellamp met houten voet en decoratieve lampenkap, een schaal met mandarijnen, en een piano op de achtergrond.

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Gratis wifi
  • Buitenruimte
  • Parking beschikbaar
  • Barbecue

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Casa da Eva at Terrus Winery

  • Ruime woon- / eetkamer met open haard, uitgevend op de patio.
    Volledig ingerichte keuken (incl gasfornuis + oven, magnetron, koelkast met vriesvak, kleding wassen m / c)
    Eerste verdieping: slaapkamer voorzijde met tweepersoonsbed, tweede slaapkamer met 2 eenpersoonsbedden. Badkamer met toilet, wastafel, bidet, bad + douche.
    Buiten: stenen tafel om buiten te eten.


    De wijngaard met zijn wijnmakerij vormt de context voor een rustig verblijf op het platteland en ook als springplank om de prachtige Douro-vallei te verkennen. De stad Porto bereikt u in een paar uur met de trein vanuit het nabijgelegen Regua.
    Het huisje is uitgerust en ingericht voor self-catering vakantie. Accommodatie bestaat uit woon / eetkamer, traditionele keuken en boven een slaapkamer met tweepersoonsbed, een slaapkamer met twee eenpersoonsbedden en een badkamer. Buiten zijn er zit- en eetruimtes; en ruimte voor parkeren.
    Bezoekers zijn welkom om te wandelen binnen het landgoed en er zijn mogelijkheden voor langere wandelingen in de omgeving. Afhankelijk van het seizoen kunnen bezoekers deelnemen aan het werk van het landgoed. Honden, ezels en schapen delen het landschap.

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt in een landelijke omgeving en aan een rivier in Resende. Bezoek culturele hoogtepunten Museu do Douro en Museum van Lamego. Daarnaast kun je ook enkele van de lokale activiteiten beleven bij Adega - Cadão Douro en Caves Vale do Rodo. Reis je met kinderen? Overweeg dan Centro Cultural e Recreativo de Povoação en Jardim de São Bartolomeu. Zoek je spanning of juist ontspanning? In deze buurt vind je het allebei: een ecotour volgen en jagen voor de waaghalzen en wijntours voor de levensgenieters. Bekijk onze reisgids voor Resende
Meer vakantiehuizen in Resende
Kaart
Barrô, Viseu

In de buurt

  • Een rustige rivier die terrassen met wijngaarden op een heuvel weerspiegelt.
    Rivier Duero
    5 min. rijden - 4.1 km
  • Kathedraal van Lamego
    22 min. rijden - 16.0 km
  • Museu do Douro
    23 min. rijden - 21.1 km
  • Nossa Senhora dos Remedios
    24 min. rijden - 17.8 km
  • Parochiekerk van Peso da Régua
    24 min. rijden - 21.1 km

Lokaal vervoer

  • Estação de Régua - 32 min. rijden
  • Vila Real (VRL) - 49 min. rijden

Restaurants

  • Quinta Do Lodeiro
    18 min. rijden
  • Pastelaria da Sé
    19 min. rijden
  • Dalila - Bôlas De Lamego
    19 min. rijden
  • A Taberna do Porfiro
    19 min. rijden
  • X Douro
    27 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Casa da Eva at Terrus Winery?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Casa da Eva at Terrus Winery inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 14.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Casa da Eva at Terrus Winery uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Casa da Eva at Terrus Winery?

Dit vakantiehuis gezinsvriendelijke dit vakantiehuis in Resende ligt aan een rivier, op 4,6 km van Rivier Duero en op 20 km afstand van Mercado Municipal de Lamego en Alameda dos Capitaes-park. Ook Museu do Douro en Museum van Lamego liggen op 20 km afstand.

Beoordelingen

10

Uitzonderlijk