Geniet van een gratis uitgebreid ontbijt, dagelijks een gratis receptie en een terras bij Casa Balata . Geniet van een bubbelbad om tot rust te komen. Het plaatselijke restaurant met lokale gerechten, casa balata, serveert brunch en diner. Je kunt er genieten van uitzicht op de zee. Naast een koffiebar/café en een tuin, genieten gasten ook van gratis wifi in de kamer met een snelheid van 25+ Mbps.
Tijdens je verblijf geniet je ook van:
Een seizoensgebonden buitenzwembad met ligstoelen en parasols bij het zwembad
Fietsverhuur, een oplaadpunt voor elektrische auto's en een kruier/portier
Een kluis bij de receptie, een computerstation en barbecues
Meertalig personeel, bagageopslagruimte en een cadeauwinkel
Kamervoorzieningen
Alle kamers zijn individueel gemeubileerd en zorgen voor volop comfort met luxe beddengoed en kussenmenu's, naast voordelen zoals laptopwerkplekken en airconditioning.
Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
Hypoallergeen beddengoed, lakens van Egyptisch katoen en pillowtopmatrassen
Inchecken kan vanaf: 15.30 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 08.30 uur tot 22.30 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 20.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 50 per dag.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor extra bed: EUR 50 per dag
Diner: EUR 50
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Neem vooraf contact op met de accommodatie om babybedden en verrijdbare/extra bedden te reserveren.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Het seizoensgebonden zwembad is geopend van 01 april tot 31 oktober
Veelgestelde vragen
Beschikt Casa Balata over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Casa Balata ?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Casa Balata inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.30 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Casa Balata uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Casa Balata ?
Dit hotel ligt in een landelijke omgeving, op 10 km afstand van Riserva Naturale Torre Salsa, Scala dei Turchi en La Spiaggetta. Ook Strand van Scala dei Turchi en Spiaggia Giallonardo I liggen op 10 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over
10
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
10
Netheid
8,0
Locatie
10
Personeel en service
10
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 3 van 3 beoordelingen
10 - Uitstekend
3
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 3 beoordelingen
8 - Goed
0
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 3 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 3 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 3 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Roanne
15 okt 2023
Positief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
Our stay at Casa Balata was magical. Daniala was wonderful and welcoming
Roanne
2 nachten verbleven in oktober 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
David
18 sep 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Daniela and her staff were Superior. The service could not have been better. Breakfast and Dinners were prepared daily and sourced from the property and locally. The accommodations, the property, the swimming pool, and views were all exceptional. 15 minutes to the valley of the temples and five minutes to the beaches. Could not have asked for more, and would stay here again in a heartbeat.
David
4 nachten verbleven in september 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Cristina
3 okt 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
un lugar muy especial!!
Nos hospedamos por sólo dos noches. Daniela una hermosa y cálida anfitriona como así también Catarina y Guiseppe nos han mimado mucho.
Hemos aprovechado para descansar espléndidamente y comer muy rico. Todo el lugar está cálidamente decorado y uno se siente muy a gusto como en una casa.