Sireha Cafe Resort and Glamping ligt in de bergen en bij de zee in Ratsada. Bangla-straat en Central Festival Phuket Shopping Center zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Patong Beach en Strand van Karon. Patong Go-Kart Speedway en Phuket Offroad Fun Park en Phuket Botanische Tuin zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Ratsada
Zijn huisdieren welkom bij Sireha Cafe Resort and Glamping?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Sireha Cafe Resort and Glamping?
Vandaag, 24 okt. 2026, kost een verblijf bij Sireha Cafe Resort and Glamping van één nacht voor twee volwassenen op 2 nov. 2026 min. € 50, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Sireha Cafe Resort and Glamping inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Sireha Cafe Resort and Glamping uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Sireha Cafe Resort and Glamping?
Dit vakantiehuis dit vakantiehuis ligt bij de zee, op 4,9 km van Tempel van Koh Sirey en op 10 km afstand van Pier van Ratsada en Phuket Old Town Sunday Night Market Walking Street. Ook Phuket Baba Museum en Markt van Talad Yai liggen op 10 km afstand.