Gehele woning

Awesome home in Labin - Rabac

Fotogalerie voor Awesome home in Labin - Rabac

Een overdekt terras met een zwembadzicht, een barbecue en een gedekte tafel voor een maaltijd.
Een moderne woonkamer met een grijze bank, een klein rond tafeltje en een flatscreen televisie aan de wand.
Een zwembad met uitzicht op een kustlandschap, inclusief water en heuvels in de verte.
Een moderne villa met zwembad, omgeven door een stenen muur en weelderige begroeiing, met uitzicht op een kustlandschap.
Een moderne keuken met een eetgedeelte, grote schuifdeuren naar een balkon en uitzicht op zee.

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Gehele woning

4 slaapkamers4 badkamersMax. aantal: 8177 m²

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Droogkast
  • Gratis wifi
  • Airconditioning

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Awesome home in Labin - Rabac

  • Villa Bay View is een moderne villa die je uitnodigt om te ontspannen en tot rust te komen met zijn zorgvuldig geselecteerde meubels en ruimte. Terwijl je 's ochtends van je koffie nipt op het terras, kun je genieten van het prachtige panoramische uitzicht dat helemaal tot aan de zee reikt. Terwijl jij van het uitzicht geniet, kunnen je geliefden de zomerhitte ontvluchten in het zwembad of ontspannen op de ligstoelen bij het zwembad. Aan de buitenkant van het overdekte terras staat een buitentafel en een barbecue waar je Istrische delicatessen kunt bereiden. De villa is omgeven door een prachtig groen gazon, dat samen met het panoramische uitzicht op zee een unieke natuurbeleving biedt. Vanuit de buitenruimte komt u in het interieur van de villa, waar u meteen een moderne woonkamer vindt met een volledig uitgeruste keuken en eetkamer, 2 comfortabele slaapkamers en 2 badkamers. Binnen zijn de appartementen niet verbonden door een trap, maar je komt de flat binnen vanaf de buitenkant, en de verdiepingen waarop de ingangen zich bevinden zijn slechts een paar stappen verwijderd.Op de eerste verdieping van de villa is er een extra woonkamer die de ruimte uniek maakt met zijn ontwerp, een eetkamer en een moderne keuken, 2 slaapkamers met en-suite badkamers en een toilet. Boek Bay View Villa en verzeker jezelf van je droomvakantie!



    Villa Bay View ligt in Knapii, een plaats in de directe omgeving van Labin en Rabac. Labin en Rabac staan bekend om hun restaurants waar je traditionele Istrische lekkernijen kunt proeven: Pasta met truffels, prosciutto en kaas met olijfolie - alles natuurlijk vergezeld van een glas Istrische Malvasia. Deze steden staan ook bekend om hun kunstateliers, waar een aantal kunstwerken worden tentoongesteld. Je kunt je dag vullen met excursies naar de nabijgelegen steden Pula of Rovinj, en door de centrale ligging kunnen liefhebbers van adrenalineactiviteiten gemakkelijk een bezoek brengen aan het adrenalinepark Galvani. Daar kun je fietsen, wandelen op bekende paden of de idyllische natuur verkennen per quad of kajak.



    - Gratis parkeren op locatie

    - Verbruikskosten incl.

    - Niet te huur voor jeugdgroepen

    - Bedlinnen + handdoek (inclusief)

    - Eindschoonmaak (inclusief)



    - Privé zwembad (45m2)

    - Airconditioning het hele huis

    - Kinderstoel: 1

Accommodatie-voorzieningen

Zwembad/spa

  • Privézwembad

Internet

  • Beschikbaar in de woning: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Parkeerplekken ter plaatse

Keuken

  • Afwasmachine
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Microgolfoven
  • Oven

Slaapkamers

  • 4 slaapkamers

Badkamer

  • 4 badkamers
  • Douche
  • Haardroger

Woonruimtes

  • Apart eetgedeelte
  • Woonkamer

Entertainment

  • Tv

Buiten

  • Barbecue

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Comfort

  • Airconditioning

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Strijkijzer/strijkplank

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder (De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Unitgrootte: 177 vierkante meter

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 16.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisregels

The guest will be charged 25% amount for a cancellation after the reservation is made. The guest will be charged 100% amount, if they can cancel in 42
Die Unterkunft ist nicht für Jugendgruppen geeignet.

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie DK17484575
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt in Rasa. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Nesactium en Cisterne. Je kunt ook enkele van de activiteiten in de buurt beleven, bij Ferryhaven Rabac en Festinsko kraljevstvo Grot. Bekijk onze reisgids voor Rasa
Meer vakantiehuizen in Rasa
Kaart
Labin - Rabac

In de buurt

  • strand bij Uvala Koromačno
    8 min. rijden - 7.2 km
  • beach near Uvala Dobra
    9 min. rijden - 7.5 km
  • beach near Koromačno
    9 min. rijden - 7.5 km
  • beach near Uvala Tunarica
    10 min. rijden - 7.5 km
  • Strand van Rabac
    26 min. rijden - 21.3 km

Lokaal vervoer

  • Station Pula - 48 min. rijden
  • Pula (PUY) - 52 min. rijden

Restaurants

  • Hotel Hedera, Maslinica Rabac
    23 min. rijden
  • La Pentola
    18 min. rijden
  • Roy bar 3
    22 min. rijden
  • Robinson Bar & Grill
    23 min. rijden
  • Da Rocco
    36 min. rijden

Veelgestelde vragen

Beschikt Awesome home in Labin - Rabac over een zwembad?

Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.

Zijn huisdieren welkom bij Awesome home in Labin - Rabac?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Awesome home in Labin - Rabac inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Awesome home in Labin - Rabac uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Awesome home in Labin - Rabac?

Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in Rasa ligt op 5,8 km van Kvarnergolf en op 20 km afstand van Sentonina Staza-waterval en Ferryhaven Rabac. Ook Strand van Rabac en Girandella-strand liggen op 20 km afstand.

Beoordelingen

Beoordelingen over Awesome home in Labin - Rabac

10

Uitzonderlijk

10

Netheid

10

Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 3 van 3 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 3 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 3 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 3 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 3 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Super Schön , sehr gute Vermieter, alles Top!!! Ein Traum!!!
7 nachten verbleven in mei 2025
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Schönes neues Haus mit Top-Ausstattung, großem Pool und gepflegtem Garten.

Schönes neues Haus mit Top-Ausstattung, großem Pool und gepflegtem Garten. Es gibt zwei komplett separate Wohneinheiten jeweils mit eigener Küche und Waschmaschine/Trockner. In der Gartenpergola gibt es eine dritte Küche mit einem Elektrogrill und einer Induktionsplatte. Jeder Raum ist voll klimatisierbar. Es gibt auch ein gutes WLAN und sogar eine PS5. Der Facility Manager (Patrik) ist sehr freundlich, er kann sehr gut Englisch und bei Fragen war er immer sofort verfügbar. Wir konnten im Hof unser E-Auto aufladen (13A Außensteckdose), was für uns ein großer Pluspunkt war. Im Sommer 2023 waren die beiden Häuser daneben noch nicht ganz fertig, aber der Abstand ist groß genug, dass man sich nicht stört. Das Haus ist für Leute, die einen eher aktiven Urlaub verbringen wollen, gut geeignet. Wer nur am Pool liegen und schlafen will, sollte sich bewusst sein, dass die Straße neben dem Haus zu einem Zementwerk an der Küste führt und daher alle paar Minuten Silo-LKWs vorbeifahren, um Zement abzuholen.
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Dieses Haus bekommt von uns ganze 5 Sterne!! Wir konnten die Villa bereits 3 Stunden früher als ang

Dieses Haus bekommt von uns ganze 5 Sterne!! Wir konnten die Villa bereits 3 Stunden früher als angekündigt beziehen. Patrik ist sehr zuvorkommend und spricht perfekt englisch. Bei unserer Ankunft waren bereits Getränke eingekühlt, eine Wurst-Käse-Platte stand vorbereitet im Kühlschrank, Brötchen und auch eine Schale mit Obst hat uns erwartet. Leider hat sich unser Sohn gleich am ersten Abend verletzt und sich eine Platzwunde zugezogen. Da wir nicht genau wussten wo wir an einem Samstag Abend Hilfe bekommen, haben wir Patrik angerufen. 5 min später war er da und ist mit uns ins Krankenhaus Labin (24 h Hilfe) gefahren. Im Anschluss hat er dann sogar noch wasserfeste Pflaster und eine große Packung Eis für unseren Sohn besorgt (weil er so tapfer war). Das Haus ist wunderschön und der Ausblick atemberaubend! Uns hat es an nichts gefehlt! Besondere Freude hatten unsere Kinder mit dem großzügigen (45 m²) Pool! Alles in allem perfekt und nochmal ein großer Dank an Patrik für seine Hilfsbereitschaft!