Hotel Vanthara inn ligt in Raichur. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Ek Minar ki Masjid, Markandeshwara Temple en Raichur Fort. Bekijk onze reisgids voor Raichur
55 2/2, Road, Housing Board, ,, Askihal, Raichur, KA, 584104
In de buurt
Ek Minar ki Masjid
6 min. rijden - 7.0 km
Markandeshwara Temple
6 min. rijden - 7.0 km
Raichur Fort
7 min. rijden - 6.3 km
Lokaal vervoer
Raichur Station - 13 min. rijden
Restaurants
Hotel Ranjitha Palace
4 min. rijden
amul parlor
5 min. rijden
Pizza Hut
10 min. rijden
wonderland
5 min. rijden
Wow! Momo
6 min. rijden
Over deze accommodatie
Hotel Vanthara inn
Hoogtepunten van de accommodatie
Hotel Vanthara inn heeft alles wat je nodig hebt. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Andere voordelen zijn:
Gratis parkeerplaatsen
Een 24-uurs receptie
Kamervoorzieningen
De 66 kamers hebben voorzieningen zoals gratis wifi.
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Voorzieningen
24-uursreceptie
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Beleid
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Vanthara inn?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Hotel Vanthara inn?
Vandaag, 31 mei 2026, kost een verblijf bij Hotel Vanthara inn van één nacht voor twee volwassenen op 1 jun. 2026 min. € 28, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Hotel Vanthara inn inchecken?
Inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Vanthara inn uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Hotel Vanthara inn?
Dit hotel in Raichur ligt op 4,9 km van Ek Minar ki Masjid en op 4,9 km van Markandeshwara Temple. Raichur Fort ligt op 5,1 km.